Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Włocławek Śródmieście

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

250 zł12 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na wynajem miejsca postojowe zewnętrzne na osiedlu zamkniętym o pow. 12m2. Dodatkowe informacje Miejsca postojowe znajdują się na ul. Królewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł7 508 m² 511,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Włocławek, kompleks budynków biurowych, 7508 m2, z parkingiem w centrum, sprzedam 3 840 000 pln, netto. Zgodnie z aktualnym mpzp nieruchomość położona jest na terenie: 44 u/mw.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł460 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dochodowa nieruchomość, położona w Centrum Włocławka , działka gruntu o powierzchni 374 mkw, zabudowana dwupiętrowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 240 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł359 m² 3 871,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do sprzedaży atrakcyjny, piętrowy, wolnostojący budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 359,0 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Doskonała szansa inwestycyjna! Kamienica do remontu. Lokalizacja: śródmieście, włocławek. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł16 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż miejsce garażowe w garażu murowanym położonym w samym centrum Włocławka przy ul. Bojańczyka na terenie zamkniętym. Obiekt ma charakter murowany.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł16 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż o powierzchni 15,5 mkw, położony w przyziemiu 3-piętrowego budynku wybudowanego w 2008 roku w centrum Włocławka, przy ul. Stodólnej 39/41, w terenie zamkniętym. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł7 508 m² 511,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z aktualnym mpzp nieruchomość położona jest na terenie: 44 u/mw. Przeznaczenie terenu: 1) usługi nieuciążliwe; 2) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł425 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do wynajmu parterowy lokal handlowo-usługowy z halą magazynową o powierzchni użytkowej ok. 425 m 2 usytuowany na działce ok.7200m 2 w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje obiekt handlowy znajdujący się w Centrum miasta - Włocławek. Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-usługowych o doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł425 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 425m2, znajdującą się w Centrum Włocławka przy drodze krajowej nr 1 - Gdańsk-Łódź. Hale magazynowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 000 zł5 600 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Hotel położony w samym Centrum miasta Włocławek. Nieruchomość o tradycyjnej architekturze, dysponujący ponad 150 pokojami hotelowymi różnej wielkości, we wszystkich pokojach łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okrzei

Śródmieście,Włocławek

450 000 zł124 m² 3 616,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:422 m²

Dom piętrowy o powierzchni 124,42 mkw + dostawiony do tylnej ściany garaż murowany o powierzchni 16 mkw, położony w Centrum Włocławka, przy ul. Okrzei , wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

10 000 zł270 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem kamienice w centrum miasta o powierzchni całkowitej 1080 m2, składającą się z 4 poziomów. Na każdym poziomie oferujemy do wynajęcia 270.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

990 000 zł1 000 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:672 m²

Na sprzedaż kamienica o pow. użytkowej ok. 1000 m2 położona w samym Centrum przy ulicy 3 - Maja we Włocławku, na działce o pow. 672 m2. Nieruchomość posiada jednego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje magazyn w centrum handlowym. Nieruchomość o powierzchni 100mkw. Magazyn na poziomie -1 z windą. Cena 1800zł W razie pytań proszę o kontakt pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

4 496 000 zł2 187 m² 2 055,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Budynek dwupiętrowy o powierzchni 2187 mkw, cały podpiwniczony, położony w ścisłym Centrum Włocławka, w zabudowie zwartej, w ciągu obiektów o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cyganka

Śródmieście,Włocławek

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy jako inwestycji o powierzchni 300m2, usytuowanej na przepięknej działce o rozmiarze 800m2. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz Włocławek

Śródmieście,Włocławek

150 zł2 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biukom" Biuro Zarządzania I Obrotu Nieruchomości posiada do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Centrum Włocławka, koszt wynajmu wynosi 150 zł plus prowizja dla biura 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stodólna

Śródmieście,Włocławek

1 500 000 zł219 m² 6 849,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Sprzedam lokal handlowo-usługowy w samym centrum Włocławka o powierzchni 219 mkw. Lokal znajduje się na działce o powierzchni 1680 mkw. Na działce znajduje się także budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 280 000 zł1 753 m² 1 300,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica-obiekt o powierzchni 1752,99m2 usytuowana na działce o pow. 2.345m2 w Centrum Włocławka. Obiekt składa się z: 1. Budynku usytuowanego przy ulicy - frontowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

900 000 zł1 055 m² 853,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w Centrum Włocławka składająca się z 17 lokali mieszkalnych o powierzchni łącznej 750 mkw oraz 5 lokali użytkowych o powierzchni 305 mkw położonych na parterze- idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

900 000 zł1 055 m² 853,08 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Włocławek

5 200 zł406 m² 12,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wynajmę magazyn 406m*na ogrodzonej działce 1400m*działka wyłożona kostką brukową. Składa się z dwóch hal/206i 160m*/,oraz pomieszczenia socjalno-biurowego/2 biura +łazienka/. Ściany murowane.