dowolna

Domy z tarasem Włocławek - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 050 000 zł267 m² 3 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Piękny dom w spokojnej, cichej lokalizacji w bezpośrednim otoczeniu lasu! Oferujemy do sprzedania zadbany wolnostojący dom wielopoziomowy z garażem w bryle o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Dom w pięknej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania zadbany wolnostojący dom z garażem w bryle o powierzchni całkowitej 300m 2 a użytkowej 203m usytuowany na działce 468m.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł327,70 m² 3 890,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Do sprzedaży we Włocławku na Osiedlu Zawiśle przy ul. Grodzkiej, od strony terenów leśnych, atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 327,7m2 z garażem samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł144,23 m² 5 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu lasu - zawiśle, włocławek Szukasz miejsca, gdzie codzienność zwalnia, a cisza i natura są na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł222,50 m² 4 898,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Promocja - obniżka o 200 000 zł Nowa niższa cena - było 1 290 000 zł a teraz 1 090 000zł! Tylko u nas! dom marzeń w którym poczujesz komfort życia! Oferujemy do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł101 m² 7 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:664 m²

Urokliwy dom z tarasem, sauną i kominkiem - Włocławek, os. Południe Biuro nieruchomości mko ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przytulny dom, idealny dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 250 000 zł178,42 m² 7 005,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom Jednorodzinny Michelin / Włocławek Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 130.44 m plus 21,3 m garaż.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł160 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Dom na wynajem | Osiedle Zazamcze | 160 m | Biuro mko Włocławek - Osiedle Zazamcze Powierzchnia całkowita: 160 m 6 dużych pokoi + 2 kuchnie + 2 łazienki- 18 miejsc noclegowych Cena najmu 700.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119,40 m² 9 966,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom wspaniały! Jedyny taki we Włocławskim Śródmieściu, barwny, pełen życia i światła, przytulny i romantyczny, w którym mieszankę różnych kultur, sztuk i wzorców,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

0% prowizji dla kupującego! Mapa Nieruchomości prezentuje domy na sprzedaż w zabudowie szeregowej na osiedlu Michelin we Włocławku. Osiedle znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł330 m² 3 572,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Włocławka - Zawiśle. Parterowy dom wolnostojący z zagospodarowaną górą mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom we Włocławku - osiedle Rybnica. To miejsce to doskonała lokalizacja, kilka minut do centrum miasta. W okolicy las, ścieżki rowerowe. Osiedle Rybnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z najbardziej prestiżowej dzielnicy miasta Michelin. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł115 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3075 **** *** oferta promocyjna 0% prowizji od klienta kupującego *** Oferuję do sprzedaży nowy samodzielny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł124 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

! najlepszy adres we włocławku! **** oferta nr DML-ds-3038 **** top lokalizacja - ul. Źródlana/studzienna os. Południe! prezentacja wideo : STRONA INTERNETOWA INWESTYCJI:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł364 m² 4 670,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom z basenem we Włocławku. Dookoła cisza i spokój. Ta nieruchomość to interesująca propozycja dla miłośników połączenia zaciszy domowego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom piętrowy z dużą działką na osiedlu Południe - Włocławek Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż przestronny dom piętrowy o dużym potencjale, zlokalizowany na osiedlu Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł108 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3013 **** Zapraszam do zapoznania się z ofertą ssprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajddującego się we Włocławku na os. Zawiśle (okolice ul. Grodzkiej).

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Nowoczesny dom piętrowy o powierzchni 300 mkw, z dwustanowiskowym garażem 41 mkw, wkomponowanym w bryłę budynku, z częściowo zadaszonym tarasem 32 mkw, z małą piwniczką,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł133,40 m² 6 146,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wyjątkowa inwestycja na włocławskim Zawiślu! Trzy pary nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,40 mkw każdy (z osobnymi ścianami z dylatacją), na różnej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł179,79 m² 3 776,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjne, jedyne we Włocławku, zamknięte, bezpieczne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Dobrzyńskiej we Włocławku, na działce o powierzchni 1,0917 ha oddzielonej od Wisły szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł282 m² 3 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:812 m²

Gotowy do zamieszkania dom w Michelinie - jedna z najlepszych lokalizacji we Włocławku. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

749 000 zł164 m² 4 567,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący, jednopiętrowy, w całości podpiwniczony o powierzch ni całkowitej ok.164 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom we Włocławku- zawiśle. To miejsce to doskonała lokalizacja, kilka minut do centrum miasta. Dom o powierzchni użytkowej ok. 200 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy miasta Włocławek - Rybnica Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

**** oferta W biurze DML-ds-2821 **** Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej znajdujące się na os. Michelin. Domy gotowe do sprzedaży! 2 budynki (w każdym 3 niezależne domy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Południe! Działka 960m 2 Oferujemy do sprzedaży dom piętrowy o powierzchni użytkowej 220m 2 , wybudowany w 1962r w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Mapa Nieruchomości przedstawia ofertę dużego domu jednorodzinnego na sprzedaż usytuowanego na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie innych domów. Budynek z jednej strony graniczy z lasem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł250 m² 3 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji Włocławka. Szpetal Dolny to willowa dzielnica z daleka od zgiełku miasta. Ta ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony Michelinie, jednej z najczęściej wybieranych lokalizacji. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 800 zł183 m² 6 550,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecamy do sprzedaży domy zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Południe we Włocławku. Atrakcyjność lokalizacji to zamknięte osiedle domów w pobliżu lasu z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł325 m² 3 627,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Dom z basenem kąpielowym w którym poczujesz komfort życia! Oferujemy do sprzedania piękną zadbaną nieruchomość, składającą się z komfortowego domu o powierzchni użytkowej 250.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł114 m² 9 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3044 **** Oferuje do sprzedaży wybudowany w 2010r. dom wolnostojący znajdujący się we Włocławku na os. Michelin. Budynek parterowy, z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł202 m² 3 341,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Wyjątkowa lokalizacja- blisko szkoły! Działka 1297 m 2 pod budowę domków nowego typu, szeregowców! Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni 202m składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:721 m²

Duży dom z potencjałem w Michelinie! Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej ok. 300m 2 , na działce 721 m , usytuowany w Michelinie przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł108,30 m² 5 355,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Włocławka - osiedle domów jednorodzinnych. Cena: 580 000 zł Powierzchnia użytkowa: 108,30 m Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Grodzkie, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:60 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 80 m2 na osiedlu Południe. Lokal usytuowany jest w otoczeniu bloków i jednorodzinnej zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł184,50 m² 4 601,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Okazały, nowoczesny dom piętrowy , wolno stojący, o powierzchni 184,50 mkw, dwurodzinny, z dwoma niezależnymi wejściami , z garażem w podpiwniczeniu + osobny garaż obok domu - 29,22.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł330 m² 3 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjna lokalizacja - blisko lasu! Dom dwurodzinny z osobnymi wejściami, ogrzewany pompą ciepła -21 paneli fotowoltaicznych! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł176 m² 3 920,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Grodzkie, które.