Działka rekreacyjna Włocławek

Południe, Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • 49 000 zł
  • 466 m²
  • 105,15 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Lisiecki

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Włocławek

Południe, Włocławek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

49 000 zł

466 m²

105,15 zł/m²

Działka rekreacyjna Włocławek

Zaktualizowane: 4 maja 2026

49 000 zł 466 m² 105,15 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 49 000 zł (105,15 zł/m²)
  • Forma własności: dzierżawa
  • Działka: rekreacyjna, 466 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 16m; szerokość: 29m; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda
  • Źródło: biuro nieruchomości: FAMA Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: FMA-GS-3004

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka rekreacyjna o wyjątkowo dużej powierzchni 466 mkw, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Zalesie , na Osiedlu Południe, Jednostka E, we Włocławku, z domkiem murowanym około 14 mkw, ogrzewanym piecykiem typu koza, z altaną drewnianą, z dużą ilością drzew i krzewów, w środku podobnych, starannie zagospodarowanych działek, blisko lasu, około 600 m od bloków Osiedla Południe, 1,5 km od plaży Jeziora Łuba.

Nr katalogowy oferty: 1631D

(...)

Agent

Łukasz Lisiecki

54 236 20...

54 236 20 10

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Lisiecki

54 236 20...

54 236 20 10

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt