dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Włocławek - Oferty wynajmu lokali użytkowych

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę lokal na bardzo wysokim poddaszu w pełni wysażony w aneks z dwoma oddzielnymi szatniami na dole. Obecnie funkcjonuje tam Joga. Doskonałe miejsce na takie treningi czy usługi.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta - Zielony Rynek , w pobliżu Urzędu Miasta oraz sklepu Biedronka. Bardzo dobra lokalizacja z łatwym dostępem dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje obiekt na wynajem lub sprzedaż. Lokal znajduje się w Centrum miasta, składa się z trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 116 m2, sala główna 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

13 zł/m²500 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy , dwupiętrowy W centrum Z własnym parkingiem Oferujemy na wynajem lokal dwupiętrowy, położony w Centrum z własnym parkingiem na kilkanaście samochodów Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

51,72 zł/m²116 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze w Centrum stan deweloperski Na wynajem lokal o powierzchni użytkowej 116m 2 mieszczący się w 3 piętrowym budynku z 2010r, w samym centrum miasta. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²140 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy na wynajem centrum W naszej ofercie lokal na wynajem o powierzchni użytkowej około 140m 2 mieszczący się w biurowcu drugie piętro w centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

31,47 zł/m²28,60 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 28,60 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo- usługowym , znajdujący się pośród bloków mieszkalnych na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

287 zł/m²9 m² 2 583 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

**** oferta W biurze DML-lw-3082 **** Oferuje do wynajęcia gabinet/pokój w nowoczesnym centrum odnowy biologicznej (osiedle Południe - w okolicy centrum handlowego S1). Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²128,64 m² 1 929 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia o łącznej pow. 128,64 m2 w budynku przy ul. Kaliskiej 1 we Włocławku (dz. 79/42, obr. Włocławek). W budynku jest zimna woda oraz kotłownia węglowa. Niniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²39 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta , lokal handlowo-usługowy w Centrum! Oferujemy do wynajmu (perspektywą sprzedaży) lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym o łącznej powierzchni użytkowej 30m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²87 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta lokalu handlowo-usługowego! Oferujemy do wynajęcia lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym lub magazynowym o powierzchni użytkowej 87 m 2 , mieszczący się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Barska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

23,48 zł/m²46 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokale do wynajęcia, włocławek, ulica Barska. Jeśli poszukujesz lokalu, biura, miejsca na salę wykładową, szkołę jazdy, biuro rachunkowe, gabinet psychologiczny czy inną działalność, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Barska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

23,50 zł/m²18 m² 423 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²26 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia - Włocławek, ul. Moniuszki. Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu parterowy pawilon usługowo-handlowy, po generalnym remoncie, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²127,25 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia we Włocławku , Wschód Przemysłowy, atrakcyjne pomieszczenia o powierzchni 127,25m2 z przeznaczeniem na cele biurowe - siedzibę firmy (rozkład pomieszczeń - jak na zdjęciu).

Szczegóły ogłoszenia

42,99 zł/m²18,61 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w Atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 18,61 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo- usługowym , znajdujący się pośród.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²68,49 m² 2 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 68,49 m ul. Kaliska 10 Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 68,49 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70,00 mkw, położony na parterze budynku o funkcji handlowo-usługowej, wybudowanego w 2000 r., przy ulicy Reja, w Centrum Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²628 m² 12 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na działalność handlowo-magazynową Lokal o powierzchni około 628 m2 położony na parterze w pawilonie przy ul. Stodólnej 13b we Włocławku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²26 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tani lokal w Super lokalizacji po kapitalnym remoncie! Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 26 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo- usługowym , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

30,30 zł/m²330 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości bemo oferuje na wynajem lokal użytkowy na działalność handlową, usługową lub gastronomiczną o powierzchni całkowitej 330 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

32,73 zł/m²550 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu lokal na wynajem. Powierzchnia 550m. Centrum Lokal znajduje się w piwnicach funkcjonującego hotelu. Wolne miejsca parkingowe. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

0,89 zł/m²16 600 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Oferowana działka znajduje się w Rózinowie pod Włocławkiem. Lokalizacja charakteryzuje się dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej, jednocześnie zapewniając wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

27,03 zł/m²37 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal na działalność biurową lub handlowo-usługową o pow. 37m 2 , usytuowany w Centrum handlowym, bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Brb Nieruchomości prezentuje nowoczesny lokal usługowo-handlowy na wynajem, położony we Włocławku przy ul. Chemików 2, na dobrze skomunikowanym osiedlu Zazamcze. Do dyspozycji: parter.

Szczegóły ogłoszenia

32,93 zł/m²82 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal w Super lokalizacji po kapitalnym remoncie! Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 82 m 2 znajdujący się w samym centrum Włocławka w okolicy Wzorcowni.

Szczegóły ogłoszenia

11,94 zł/m²620 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do wynajmu lokal biurowy i parterowy handlowo-usługowy z halą magazynową zaopatrzoną w rampe o łącznej powierzchni użytkowej 620m 2 usytuowany na.