dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Włocławek - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Południe,Włocławek

750 zł49 m² 15,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, na oś. Południe, 48m2, ul. Noakowskiego VII piętro. Duży pokój - 25 metrów, ściany gładzie, podłoga panele, wyposażone w duży i wygodny, rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

105 000 zł48 m² 2 169,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z K.W usytuowane na 2 piętrze w 2 kondygnacyjnym budynku Centrum ul. Chmielna. Nieruchomość o powierzchni 48 mkw, składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z K.W usytuowane na parterze w 3 kondygnacyjnym budynku Centrum ul. Chmielna. Nieruchomość o powierzchni 38 mkw, składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związków Zawodowych

Włocławek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3, 49 mkw. 2 pokojowe mieszkanie Centrum ul. Zw. Zawodowych. Standard wykończenia wnętrz: podłogi - panele, terakota ściany - gładź stolarka okienna- drewno, pcv Duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

98 000 zł33 m² 2 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży we Włocławku na osiedlu Zazamcze przy ul. Hożej mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 33 mkw położone na 4 pietrze w 4 piętrowym budynku. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartnicka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży we Włocławku przy ul. Bartnickiej mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni użytkowej 39mkw położone na parterze w 4 piętrowym budynku. Oferowane mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

123 000 zł39 m² 3 153,85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe, usytuowane na 8 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku - Zazamcze ul. Hoża Nieruchomość o powierzchni 39 mkw, składa się 2 pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

144 000 zł48 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal oferowany do sprzedaży za naszym pośrednictwem to mieszkanie własnościowe z kw, usytuowane na 3 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku - Centrum przy ul. Św. Antoniego Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

99 500 zł48 m² 2 068,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży, we Włocławku Centrum przy ul. Chmielnej, mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni użytkowej 48,10 mkw położone na parterze w 2 piętrowym budynku. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Południe,Włocławek

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, ciche, jasne, dwustronne mieszkanie w idealnej lokalizacji - blisko sklepy, punkty usługowe jak również las. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni , kuchni otwartej na jadalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 14 Pułku Piechoty

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

790 zł49 m² 16,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe 48 m2, i piętro wykończone, umeblowane, z kompletnym wyposażeniem: (kuchenka, lodówka, pralka, odkurzacz tv-kablówka w cenie, internet-opcjonalnie, balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

88 000 zł36 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 36 M2, p.9/10 , DWA POKOJE , KUCHNIA, ŁAZIENKA , WC, DUŻY BALKON. Mieszkanie rozkładowe, widne, bardzo przyjemne. Mieszkanie do remontu dlatego cena podlega rozsądnej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowska

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

750 zł39 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2-pokojowe (39m2) z kuchnia, lazienka i wc oraz balkonem na os.Kazimierza Wielkiego. Umeblowane. W okolicy szkola, przedszkole,kosciol, petla autobusowa, sklepy i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, kompletnie umeblowane - do zamieszkania, ustawne, wysoki standard, wyposażone w sprzęt rtv, agd (pralka, lodówka, kuchenka gazowa). Kuchnia oddzielna, jasna, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 14 Pułku Piechoty

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

850 zł48 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe 48 m2, pierwsze piętro wykończone, umeblowane z kompletnym wyposażeniem: (kuchenka, lodówka, pralka, odkurzacz, 2 telewizory, sprzęt hifi tv-kablówka lub internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 metrów we Włocławku ul. Zbiegniewskiej - dwa pokoje, kuchnia jasna, umeblowane w pobliżu szkoła, poczta, banki, sklepy,kaucja zwrotna 900zł,w cenie najmu czynsz+gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:suterena/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2-pokojowe na zazamczu ul. Hoza od zaraz. Mieszkanie W pelni umeblowane, posiada 2 balkony I widok na las. W poblizu szkola przedszkole sklepy.   cena 750zl plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

110 000 zł36 m² 3 013,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3, z ciemną kuchnią, na osiedlu Zazamcze. Okna od strony zachodniej, mieszkanie środkowe, piętro 2/4, blok ocieplony. Mieszkanie nie wymaga dużych nakładów remontowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świeżo po remoncie. Ciche sąsiedztwo. Możliwość podłączenia internetu. Dodatkowo opłaty za media. Kontakt od 3.09.2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Południe,Włocławek

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej, bezpiecznej i ładnej lokalizacji osiedla Południe. Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w bloku 4-pietrowym (własność z udziałem w gruncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Południe,Włocławek

140 000 zł49 m² 2 880,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż: mieszkanie 48,6 m2, M3, na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym na ul. Skarżyńskiego. Dwa pokoje, duży pokój posiada ścianę działową dzielącą go na dwa mniejsze. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrowska

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

100 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie do użytku ale wymaga odświerzenia. DO mieszkania przynależy schowek prócz piwnicy. Mieszkanie ma balkon Z widokiem na las. Blisko są sklepy,szkoły, place zabaw dla dzieci oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

850 zł47 m² 18,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe z aneksem kuchennym, mieszkanie w nowym budownictwie w ścisłym centrum miasta .Umeblowane, lodówka ,pralka, mikrofala, tv. Budynek monitorowany.850 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 14 Pułku Piechoty

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

99 900 zł39 m² 2 548,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na parterze, nowe okna pcv, nowe drzwi antywłamaniowe, rozkładowe,widna kuchnia. Okazja cenowa!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, w pełni umeblowane, ze sprzętem agd -wraz z miejscem parkingowym do wynajęcia od 20 lipca 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Południe,Włocławek

600 zł39 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 39m2 Włocławek - Wynajmę Mieszkanie 39m2, włocławek Południe ul. Kolska III pietro - wynajmę, 2 pokoje, oddzielna kuchnia (pełne agd)z oknem, łazienka (pralka) i oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2pokojowe, 2piętro, włocławek ul. Żytnia, odstępne i czynsz 650 zł, plus media.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokoje - 51 m2. Pokój dzienny ok 20 m2, sypialnia ok 16 m2, kuchnia ok 7 m2 łazienka ok 4 m2. Ściany gładź, malowane. Na podłogach nowy parkiet oraz terakota w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł69 m² 14,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kompletnie wyposażone, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem na I piętrze,dwa pokoje,aneks kuchenny ,umeblowane,lodówka,pralka,tv. Monitoring budynku.1000zł +opłaty+kaucja.tel.   . Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Włocławek,kujawsko-pomorskie

850 zł49 m² 17,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49m2, włocławek Zazamcze Wynajmę Mieszkanie 2 pokojowe 49 m2, II pietro - wynajmę Mieszkanie 49 m2, 2 pokoje (30m2 i 9m2), oddzielna kuchnia z oknem, łazienka i oddzielne wc, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

950 zł39 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, w pełni umeblowane, sprzęt agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planty

Południe,Włocławek

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 52 m 2 pokoje na 1 piętrze osobna widna kuchnia duża loggia , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

165 000 zł51 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o wysokim standardzie w atrakcyjnej części włocławskiego Śródmieścia. 2 pokoje - 52 m2. Pokój dzienny ok 20 m2, sypialnia ok 16 m2, kuchnia ok 7 m2 łazienka ok 4 m2. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 2 pokojowe we Włocławku, na osiedlu Południe przy ulicy Zbiegniewskiej, o powierzchni 48,6 m2. Piętro 6 w bloku 11 piętrowym. Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Południe,Włocławek

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Południe po remoncie z zabudową kuchni, aneksem kuchennym, nową instalacją co, elektryczna, wodociągowa. Bardzo dobra lokalizacja: las- idealny na spacery, dyskont spożywczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum włocławka, al. Chopina do wynajęcia. Powierzchnia 51 m2, 2-pokojowe, 2 piętro, umeblowane, lodówka, pralka, szafy, blok z cegły, ocieplony, mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowska

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

750 zł39 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie ładne, nowocześnie urządzone, słoneczne, okna pcv od strony południowej z widokiem na teren rekreacyjny. Przedpokój i kuchnia zabudowane są "na wymiar". Kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

110 000 zł32 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! sprzedam kawalerkę dwupokojową, pow. 32 m2, we Włocławku na Osiedlu Kazimierza Wielkiego w idealnym punkcie, w bloku 4-piętrowym na 2 piętrze, mieszkanie w bardzo dobrym stanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w centrum, 48mkw. Duża kuchnia/jadalnia, nowe okna, duży balkon. Mieszkanie w dobrym stanie, odświeżone, łazienka po remoncie - do natychmiastowego zamieszkania. W pobliżu.