dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Włocławek - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie -wysoki parter o powierzchni 47m2 w nowym bloku dwupiętrowym usytuowane na zamkniętym osiedlu w centrum miasta. Świetna lokalizacja, spokojne sąsiedztwo. Przestronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3, w Centrum, po generalnym remoncie. Wymienione okna, na podłogach parkiet+podłoga szwedzka. Odnowiona łazienka, na całej powierzchni kafle. Przedpokój w zabudowie( 2 szafy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

137 000 zł48 m² 2 854,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku jedenastopiętrowym.W pobliżu sklepy, szkoła,przedszkole,przystanek. na podłodze w pokojach mozaika parkietowa.Okna wymienione. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

127 000 zł51 m² 2 490,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum, blok niski.Atrakcyjne położeniew pobliżu parku. Sklepy, kościół, osrodek zdrowia w pobliżu. W mieszkaniu okna pcv, duża jasna kuchnia. Ściany w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy,atrakcyjnie polożone. 2 pokoje, ściany cekol, podłogi szwedzkie. Kuchnia i łazienka wykończona płytkami. Pozostaje szafa w zabudowie w pokoju. Rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 40,5m w Centrum miasta w bloku z cegły na parterze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow. 12m każdy. Widna kuchnia o pow. 5m. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

94 000 zł55 m² 1 709,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie, wyremontowane (użyto bardzo dobrej jakości materiałów) po gruntownej wymianie instalcji elektrycznej i wodnej, wraz z grzenikami i układem kanalizacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Włocławek Południe Mieszkania Na sprzedaż Powierzchnia: 49.00 m2 Ilość pokoi: 2 Cena: 130000.00 ZŁ do negocjacji Rynek: wtórny lokalizacja kraj: Polska, Województwo: Kujawsko-Pomorskie, Powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

114 000 zł38 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w śródmieściu w bloku czteropiętrowym na pierwszym piętrze , blok czysty i zadbany. W mieszkaniu w pokojach parkiek do odświeżenia , łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

138 000 zł39 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3, 39m2 na osiedlu Zazamcze. Parter, blok czteropiętrowy.Okna PCV, ściany cekolowane, panele. Nowe drzwi wejściowe. W łazience kafle, wanna ( do własnej aranżacji). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

141 000 zł43 m² 3 279,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku czteropiętrowym, z cegły. Blok ocieplony.Podłogi w pokojach - panel szedzki. W kuchni i przedpokoju terakota. Kuchnia jasna, oddzielna w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Centrum Włocławka na ułicy Chopina. Mieszkanie po remoncie zadbane. Dostępne wszystkie media. M3 , 2 pokoje , korytarzyk , kuchnia oraz łazienka. Cenna 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

180 000 zł62 m² 2 903,23 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Meszkanie po generalnym remoncie , dla ludzi lubiących i ceniących niekonwencjonalne rozwiązanie wnętrz .Położone w centrum osiedla w pobliżu przychodni, szkoły , oraz sklepów. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

90 000 zł33 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony. Kuchnia jasna. Okna pcv, kafle, ściany cekol, podłoga kostka parkietowa. TV kablowa. Dogodna lokalizacja, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Włocławek

156 600 zł54 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z widokiem na Park Łokietka z balkonem dużym. Przestronne, w czystej klatce, spokojna ulica, z kwietnikami, w okolicy małe sklepy i kościół. Niskie opłaty dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Włocławek

119 000 zł43 m² 2 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana na 2 pokoje, podobny metraż, parter lub pierwsze piętro. Glazura, terakota, panele podłogowe(od 6-ciu miesiecy), okna plastki, junkers elektroniczny(nowy-3 miesiące na gwarancji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

110 000 zł43 m² 2 558,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

c.w. - podgrzewacz przepływowy, gaz z butli, blisko rynek, przedszkole, szkoły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1)osiedle zamknięte. 2)dwa balkony. 3)komórka lokatorska 3,40 m2. 4)w mieszkaniu duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. 5)podłogi dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stara kamienica po remoncie będzie ładna (remont 2010)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie rozkładowe, wyposażone w podstawowe sprzęty, łazienka z ubikacją, duży balkon, mieszkanie w pobliżu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojańczyka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie do małego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

800 zł54 m² 14,81 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 54m2.Stan mieszkania dobry, umeblowane. Opłaty= 800 zł w tą kwotę wliczony jest czynsz. Numer kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W poblizu szkoly ,przedszkola,sklepow(cena do uzgodnienia)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Blok wybudowany w 1995 roku umiejscowiony w ładnej dzielnicy nad rzeką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lunewil

Włocławek,kujawsko-pomorskie

186 000 zł46 m² 4 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie na osiedlu przy parku, ulica Lunewil. Dobra lokalizacja w centrum miasta, okna mieszkania na park, ciche i spokojne otoczenie. Osiedle strzeżone i zamknięte, wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek

650 zł42 m² 15,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w centrum Włocławka ul. Królewiecka. Blok z cegły 97 r-wysoki parter. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia. Umeblowane-szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Zazamcze,Włocławek

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w centralnym punkcie Oś.Zazamcze.Posiada wysoki standard:podłogi szwedzkie,okna PCV,rolety,w łazience glazura i terakota.Ubikacja remontowana w 2008r-terakota,nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 39m.,2 pokoje,zazamcze,super zrobione,parkiet dębowy,szafa indeco,meble kuchenne,od zaraz do zamieszkania,niski  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

134 000 zł41 m² 3 268,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie, blok z cegły trzypiętrowy położony w pobliżu parku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezbalkonowe w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze. 2 pokojowe,jasna kuchnia, duży przedpokój. Do każdego pokoju oddzielne wejście. Łazienka i wc oddzielnie. Blok wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

125 000 zł39 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie własnościowe( Zazamcze ul. Pogodna1 ) M-3 (+jadalnia) 39m2. Nowe okna pcv, podłogi, łazienka do odnowienia. 10 piętro/11 z piwnicą i wykupionym udziałem w gruncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

40 000 zł40 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy do remontu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Włocławek

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum 43.5m z garazem,drugie pietro,blok z cegly,wspolnota mieszkaniowa,155tys zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Włocławek

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta włocławek na ul.JAGIELLOŃSKIEJ3/5 2POKOJE,WIDNA KUCHNIA,PRZEDPOKÓJ, ŁAZIENKA Z WC, PIWNICA, BALKON, STAN PRAWNY BEZ OBCIĄŻEŃ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

78 000 zł45 m² 1 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie!zadbane w centrum w kamienicy nowe okna panele podłogowe słoneczne ogrzewanie z pieca ale podłączone grzejniki(tylko poważne oferty)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Zazamcze,Włocławek

118 000 zł40 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 40M2 10p/11 na bajecznej(lub zamienie na wieksze M4 lub M5 za dopłata )balkon, drzwi antywłamaniowe,szafa wnekowa,parkiet do odświeżenia, z aneksem jadalnym, okna pcv niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

134 000 zł41 m² 3 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie połozone przy lesie w spokojnej okolicy.W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła ,przedszkole,kościół itp. tel   , kom   łazienka i wc osobno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Zazamcze,Włocławek

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz! Mieszkanie 2 pokojowe na zazamczu,kuchnia i łazienka wyposażone (brak pralki), pokoje w wiekszej części umeblowane, ogrzewanie w czynszu,opłaty medialne to prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Włocławek,kujawsko-pomorskie

600 zł49 m² 12,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie 2pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

142 000 zł40 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Południe we Włocławku. Blok odnowiony z niedawno pomalowaną elewacją. Niski czynsz. Mieszkanie w bloku wspólnoty = jest czysto, schludnie i pracownicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij