dowolna

Mieszkania na sprzedaż Włocławek - Oferty „sprzedam mieszkanie”

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Południe,Włocławek

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 33 m kw usytuowany jest na parterze w niskim bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

107 000 zł34 m² 3 194,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta prywatna. Sprzedam mieszkanie w jedenastopiętrowym bloku ( 10 pietro) o pow.33,5 m. Składające się z widnej kuchni w zabudowie, przedpokoju z szafa typu indeco, , 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

175 000 zł58 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Lokal o powierzchni 58 m kw usytuowany jest na 2-piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

151 000 zł59 m² 2 559,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Nieruchomość o powierzchni 59 m kw usytuowana jest na 4-piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowska

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

135 000 zł40 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam na sprzedanie mieszkanie 40,50 m kuchnia widna z jadalni został zrobiony mały pokoik więc można powiedzieć że są 3 bez problemu można wrócić do wersji pierwotnej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Włocławek

Śródmieście,Włocławek

58 000 zł20 m² 2 888,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Włoclawka. Lokal o powierzchni 20,08 m kw usytuowany jest na parterze w niskim bloku. Składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 40 m kw usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 55 m kw usytuowany jest na 9-piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

339 000 zł63 m² 5 363,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż śliczne przestronne mieszkanie w Centrum Włocławka. Lokal usytuowany jest na parterze w nowym 3-piętrowym bloku z windą (zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Południe,Włocławek

117 000 zł29 m² 4 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 29 m kw usytuowany jest na parterze w niskim bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

84 000 zł28 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 28,4 m znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku dzielnicy Zazamcze we Włocławku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

132 000 zł42 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 42 m kw znajduje się na 9-piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

179 000 zł64 m² 2 796,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 64 m kw usytuowany jest na 3-piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Południe,Włocławek

295 000 zł73 m² 4 041,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 73 m na osiedlu południe. 3 piętro. Blok 4 piętrowy. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wolne miejsca parkingowe. Ciche, spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

132 000 zł40 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Lokal o powierzchni 40 m kw usytuowany jest na 4-piętrze w wieżowcu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

146 000 zł49 m² 2 979,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 49 m kw usytuowany jest na 8 piętrze w 10-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne, zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 48 m kw usytuowany jest na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

205 000 zł58 m² 3 534,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Zazamcze we Włocławku. Lokal o powierzchni 58 m kw usytuowany jest na 3-piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

220 000 zł67 m² 3 283,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Lokal o powierzchni 67 m kw usytuowany jest 1-piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

235 000 zł77 m² 3 051,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie z bardzo niskim czynszem na osiedlu Zazamcze. Lokal usytuowany na 3-piętrze w niskim bloku o powierzchni 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

112 000 zł40 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 40 m kw usytuowany jest na 9-piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

132 500 zł40 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na Zazamczu. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 40 m kw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

315 000 zł73 m² 4 315,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż piękne, nowoczesne i komfortowe mieszkanie we Włocławku. Nieruchomość o powierzchni 73 m kw zlokalizowana jest na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Śródmieście,Włocławek

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Witam, oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie w Centrum miasta. Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 35 mk2 znajdujące się na parterze w bloku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 32 m kw usytuowany jest na 1-piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

178 000 zł53 m² 3 358,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w centrum Włocławka. Lokal o powierzchni 53 m kw usytuowany jest na 3-piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

218 000 zł62 m² 3 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 62 m kw usytuowany jest na 2-piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

310 000 zł76 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie w centrum Włocławka o pow. 76,05 m2 na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym, wybudowanym w 2012 r. Teren ogrodzony, blok z windą do poziomu -1 (parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Południe,Włocławek

146 000 zł49 m² 2 991,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie osiedle Południe lokalizacja ul Matejki .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

165 000 zł46 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Włocławek, osiedle Południe, ul. Kaliska 52, II piętro, blok 4- piętrowy. 46 m2, 3-pokojowe (obecnie 2 pokoje połączone), balkon, piwnica. Mieszkanie po kapitalnym remoncie: wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

123 000 zł37 m² 3 324,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 37 m kw składa się z dwóch oddzielnych pokoi, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

184 500 zł49 m² 3 765,31 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie we Włocławku. Nieruchomość usytuowana jest na 6-piętrze w wieżowcu na osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

138 000 zł52 m² 2 653,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie w centrum Włocławka. Lokal o powierzchni 52 m kw zlokalizowany jest na parterze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

140 000 zł27 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości ag dom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 27 m kw zlokalizowany jest na 11-piętrze w wieżowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

149 000 zł49 m² 3 040,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 49 m kw usytuowany jest na 4-piętrze w niskim bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Włocławka - osiedle Królewiecka tylko U nas! Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 usytuowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na os. Kazimierza Wielkiego o powierzchni 48mkw z ogródkiem, parter w bloku dwukondygnacyjnym ul. Żytnia. Łącznie blok zamieszkuje osiem rodzin- wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biskupia

Śródmieście,Włocławek

160 000 zł39 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie wybudowane w 2008 roku z garażem podziemnym. na drugim piętrze. Jeśli chcesz mieszkać w cichej okolicy w centrum miasta to mieszkanie jest dla Ciebie. Sąsiedzi bardzo mili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam Mieszkanie w dobrej lokalizacji w pobliżu Żłobek /przedszkole/szkoła/bank/sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Włocławek

190 000 zł104 m² 1,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie w centrum Włocławka o powierzchni 104 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy+poddasze (mieszkanie bez czynszowe). Na dole znajduje się kuchnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

200 000 zł73 m² 2 739,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe, na parterze w budynku czterokondygnacyjnym, który w 2012 został docieplony. Układ mieszkania to: przedpokój o pow. 10,41 m2, przestronny salon o pow. 24,88 m2.