dowolna

Mieszkania na sprzedaż Włocławek - Oferty „sprzedam mieszkanie”

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

89 000 zł28 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 28,4 m2 w atrakcyjnej lokalizacji, na osiedlu Zazamcze. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek, przychodnia. Odnowiony blok. Mieszkanie z balkonem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na trzecim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie wymaga jedynie lekkiego odświeżenia. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11322

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39 m2 na 11 piętrze, os.Południe, w pobliżu szkół i supermarketów, dobre połączenia MPK. Piwnica naprzeciwko mieszkania, przestronna loggia + oddzielnie balkon wychodzący od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w dobrej lokalizacji osiedla Zazamcze. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

118 000 zł39 m² 3 025,64 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 mkw, położone na 5 piętrze w wieżowcu na Os. Zazamcze, przy ul. pogodnej. Duży pokój - 15,5 mkw z wyjściem na balkon, mały pokój 7,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

109 000 zł37 m² 2 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Włocławek centrum Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w 4 piętrowym bloku. 37 m2, 4 piętro Cena : 120 000 pln sprzedam Dobry stan mieszkania. Wysokość czynszu 280 zł.Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Bardzo spokojna okolica. Bezpiecznie. Dobra infrastruktura. Wszędzie blisko ( szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, sklepy, centrum Kultury, kościół ). Około 100m do lasu co gwarantuje czyste, świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Południe,Włocławek

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie słoneczne,ciepłe,ciche w poblizu sklepy ,szkoła,przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

mieszkanie 3-pokojowe: pokoj duzy 25m, sredni 12m, maly 9m, podlogi z desek sosnowych,tynki scienne,meble kuchenne na stanie, nowe, stan bardzo dobry, balkon loggia, piwnica, miejsce parkingowe bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

94 000 zł35 m² 2 685,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka o pow. 35m2, w bloku dwupiętrowym na zamkniętym zadrzewionym osiedlu. Na podłogach drewniany parkiet, na ścianach gładzie do odświeżenia. W kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga super oferta! Mieszkanie 37m2 na Zazamczu , dla ludzi lubiących ciszę i przyrodę a jednocześnie ceniący bliskość obiektów handlowo- usługowych , oraz edukacyjnych .Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

147 000 zł48 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m2 3-pokojowe na podłogach w pokojach jest mozaika parkietowa w dobrym stanie. W przedpokoju na podłodze są płytki. W kuchni znajdują się meble na wymiar - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. około 38m2 na włocławskim osiedlu Zazamcze, w spokojnej okolicy. W pobliżu dużo zieleni. W mieszkaniu pozostaje zabudowa kuchenna wraz z wyposażeniem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 64 m.kw.,rok budowy 1984, osiedle Południe jednostka "E", ocieplone, czwarte piętro, duży zadaszony balkon, nowe okna PCV, liczniki wody i centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane, panele podłogowe na całej powierzchni, na ścianach tapety, loggia, blok w dogodnej lokalizacji, blisko sklepy, przystanek autobusowy, kościół, las, jezioro, szkoła, place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

170 000 zł64 m² 2 664,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-4 ładnie urządzone w dobrej lokalizacji. Pokoje odnowione wycekolowane (częściowo podwieszane sufity), podłogi szwedzkie, wykładzina, glazura w przedpokojach. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Kuchnia duża jasna standard wykończenia wykładzina pcv. łazienka oraz toaleta wykładziny pcv. Ciekawy układ mieszkania, duży taras , w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

310 000 zł96 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga super oferta! Mieszkanie 96,8 m2 ( plus garaż )na Zazamczu , dla jednej lub dwóch rodzin ( możliwość podziału )niekonwencjonalne rozwiązanie wnętrz dla ludzi lubiących ciszę i przyrodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej części miasta. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11322

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

245 000 zł85 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Duże, przestronne mieszkanie M-6 zlokalizowane w ścisłym centrum w bloku 4 piętrowym z cegły, na 3 piętrze o pow. 85,5 m2. Spokojna i cicha okolica. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane w bloku czteropiętrowym na om Południe w bardzo dobrej lokalizacji. Pokoje 25m2, 12 m2, 8 m2. Wymienione okna na pcv, na podłogach mozaika parkietowa, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

109 000 zł45 m² 2 422,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zacisznej, zielonej okolicy.Nie wymaga remontu.Zabudowa przedpokoju. Na podłogach parkiety.Cena do negocjacji. Wolne od zaraz. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11322

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne, 4-pokojowe, środkowe mieszkanie o pow. 73 m2, na I piętrze czteropiętrowego bloku, przy zacisznej uliczce na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Okna wymienione na plastikowe, w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie z jasną oddzielna kuchnią. W dobrym stanie. W pokojach tapety, podłogi parkiet. W łazience, kuchni oraz przedpokoju kafle. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w bloku czteropiętrowym, świeżo ocieplonym ze wszystkich stron, położone na parterze. Blok usytuowany w pobliżu sklepów, marketów, hipermarketów, przystanków mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł85 m² 2 823,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy o powierzchni 85m2, dodatkowo jest strych o powierzchni 50m2 i pomieszczenie gospodarcze. W salonie na podłodze są zadbane deski, a w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Południe,Włocławek

205 000 zł78 m² 2 628,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku czterop. położonym w bardzo dobrej lokalizacji. W pokojach na podłogach panele, natomiast na ścianach są tapety pod malowanie. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Południe,Włocławek

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku czteropiętrowym, nie wymagające nakładów finansowych.Ściany cekolowane, podłogi parkiet, przedpokój i kuchnia terakota. Kuchnia zabudowana. W mieszkaniu pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

169 000 zł61 m² 2 770,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe o pow. około 61m2 w odnowionym i ocieplonycm bloku czteropiętrowym w spokojnej okolicy na osiedlu Południe. Mieszkanie jest wyremontowane, posiada okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne mieszkanie na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Stan mieszkania jest bardzo dobry, świeżo wyremontowany. Podłogi szwedzkie w pokojach, w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planty

Południe,Włocławek

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe otwarte. Kuchnia zabudowana, połączona z jadalnią. W przedpokoju szafa zabudowana Indeco. W pokojach panele. Okna wymienione. Balkon odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

124 000 zł48 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ściany cekolowane,wymienione wszystkie instalacje,okna nowe drewniane,zabudowa kuchni pozostaje. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11322

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,10m2 na jednej z najatrakcyjniejszych ulic włocławskiego osiedla Zazamcze. Nieruchomość została wyremontowana w ostatnich latach i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

89 000 zł29 m² 3 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 29m2 na zazamczu, 2 piętro , blok ocieplony, pokój ,widna kuchnia, przedpokój , łazienka, balkon , nowe okna , ściany cekolowane, parkiet , płytki i tarakota w kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 49m2 na osiedlu Zazamcze. Jeden z pokoi został połaczony z kuchnią i tworzy aneks jadalny.Na podłogach parkiet oraz panele, natomiast w kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

196 000 zł50 m² 3 920 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na I piętrze 49,60m2 na Os. zamkniętym. Kuchnia z zabudowa na wymiar oraz z jadalnią. w przedpokoju i sypialni szafy na wymiar. istnieje możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Południe,Włocławek

355 000 zł114 m² 3 114,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga super oferta! atrakcyjne przestronne jasne o wysokim standardzie wykończenia mieszkanie dwupoziomowe po generalnym remoncie .Mieszkanie dla ludzi lubiących i ceniących niekonwencjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

175 000 zł69 m² 2 536,23 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam M-5 we Włocławku (woj.kuj.-pom.) 69m2, własnościowe KW, 4 pokoje, kuchnia, WC osobno, piwnica, balkon, schowek na półpiętrze Kwota: 175 000 zł Tel:   po godz. 15.00)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

143 000 zł67 m² 2 134,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy, położone w okolicach parku Łokietka.Wymaga remontu.Ogrzewanie kominkowe .Pozostałe media miejskie.Do mieszkania przynależy działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł57 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym bloku, ocieplonym, położonym wśród zieleni. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11322

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra cena! Mieszanie w bardzo dobrym stanie technicznym ,położone blisko lasu. W pobliżu szkoła, przedszkole , oraz sieć handlowo-usługowa. Oferta godna obejrzenia. Numer licencji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij