dowolna

Mieszkania na sprzedaż Włocławek - Oferty „sprzedam mieszkanie”

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

134 000 zł41 m² 3 268,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie, blok z cegły trzypiętrowy położony w pobliżu parku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasna

Zazamcze,Włocławek

350 000 zł83 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na osiedlu Zakole będącym oazą spokoju i ciszy nieopodal centrum miasta. Mieszkanie wykończone i wyposażone - apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

332 000 zł78 m² 4 256,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w odnowionym bloku czteropiętrowym na drugim piętrze, usytuowanym w cichej lokalizacji na Jednostce E. Własność z udziałem w gruncie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wieniecka

Zazamcze,Włocławek

90 000 zł28 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 28,4mkw widna kuchnia,pokój z balkonem, okna pcv, kafelki,parkiet, czynsz 125zł, zazamcze. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

80 000 zł28 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Zazamczu przy wshe , własnościowe , blok ocieplony jasna kuchnia , balkon , niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezbalkonowe w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze. 2 pokojowe,jasna kuchnia, duży przedpokój. Do każdego pokoju oddzielne wejście. Łazienka i wc oddzielnie. Blok wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewińska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

127 000 zł44 m² 2 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest wyremontowane:gładź, płytki,podłoga szwedzka. Czynsz wynosi 270 zł/ 4 os. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

125 000 zł39 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie własnościowe( Zazamcze ul. Pogodna1 ) M-3 (+jadalnia) 39m2. Nowe okna pcv, podłogi, łazienka do odnowienia. 10 piętro/11 z piwnicą i wykupionym udziałem w gruncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

40 000 zł40 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy do remontu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Południe,Włocławek

215 000 zł73 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 4 pok mieszkanie 73m Ip. na osiedlu Południe.Kuchnia, Wc, łazienka -oddzielnie- płytki, pozostała cześć mieszkania-parkiet, stolarka okiennna drewniana. W poblizu szkola, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 na osiedlu południe- jednostka e , 51m2 ,blisko szkoły i środków komunikacyjnych. 135 Tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Włocławek

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum 43.5m z garazem,drugie pietro,blok z cegly,wspolnota mieszkaniowa,155tys zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

80 000 zł28 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie na Oś. Zazamcze Włocławek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Włocławek

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta włocławek na ul.JAGIELLOŃSKIEJ3/5 2POKOJE,WIDNA KUCHNIA,PRZEDPOKÓJ, ŁAZIENKA Z WC, PIWNICA, BALKON, STAN PRAWNY BEZ OBCIĄŻEŃ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

78 000 zł45 m² 1 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie!zadbane w centrum w kamienicy nowe okna panele podłogowe słoneczne ogrzewanie z pieca ale podłączone grzejniki(tylko poważne oferty)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Południe,Włocławek

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie na os. Południe, ul. Fredry. Okna pcv, balkon, terakota i parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Os. Zazamcze, okna pcv, cekol, mozaika parkietowa, meble w zabudowie, glazura tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stodólna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł65 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Włocławek, śródmieście, ciekawy układ wnętrza, okna pcv, bardzo dogodna lokalizacja - Biedronka, rynek, parking strzeżony, plac zabaw, przedszkole, widok na Zawiśle. Kuchnia i łazienka widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Zazamcze,Włocławek

118 000 zł40 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 40M2 10p/11 na bajecznej(lub zamienie na wieksze M4 lub M5 za dopłata )balkon, drzwi antywłamaniowe,szafa wnekowa,parkiet do odświeżenia, z aneksem jadalnym, okna pcv niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chemików

Zazamcze,Włocławek

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie M2 osiedle Zazamcze, blok czteropiętrowy, jasna kuchnia stolarka okienna pvc, po remoncie, wolne od zaraz, własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

134 000 zł41 m² 3 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie połozone przy lesie w spokojnej okolicy.W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła ,przedszkole,kościół itp. tel   , kom   łazienka i wc osobno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

260 000 zł57 m² 4 561,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

centrm miasta, osiedle zamykane - strzeżone, pełne opomiarowanie także c.o, wspólnota, niski czynsz,TVSAT, internet, możliwość pozostawienia mebli, spokojna okolica, przy parku. Możliwość negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

142 000 zł40 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Południe we Włocławku. Blok odnowiony z niedawno pomalowaną elewacją. Niski czynsz. Mieszkanie w bloku wspólnoty = jest czysto, schludnie i pracownicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łęgska

Śródmieście,Włocławek

125 000 zł32 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie własnościowe z udziałem w gruncie, w zadbanym ogrodzonym bloku (wspólnota mieszkaniowa) wybudowany w 2000 roku. W mieszkaniu wyodrębnione:duży pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie do odświeżenia,wolne,do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie M-2 o powierzchni 46m2 osiedle Zazamcze, ~ 300 m od trasy E75(dzielnica miasta przy wylocie na Toru

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Włocławek

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Włocławka; 2 pokoje (salon, sypialnia), kuchnia, łazienka, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

270 000 zł88 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Blok Z cegły teren zamkniety dwa poziomy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

176 000 zł41 m² 4 292,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowy blok z cegły,teren 3 pietrowy,duża działka około 4000 m/kw,centrum miasta,oddanie do uzytku pazdziernik 2008, M-3 parter I 3 piętro,M-4 pow 58 m/kw I

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zduńska

Śródmieście,Włocławek

240 000 zł65 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie z wyposażeniem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

210 000 zł69 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stan bardzo dobry,balkon,okna pcv,glazury,kuchnia widna,blok ocieplony.WOLNE

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie,balkon,okna pcv,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

70 000 zł26 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

M-1 okna pcv,kuchnia widna,kabina, wolne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

131 000 zł49 m² 2 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na os .południe ,balkon,kuchnia widna ,ładna okolica ,wolne,WC i łazienka oddzielnie,kabina,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie M 3, 52 m 2, południe,jednostka E, i piętro, loggia, wysoki standard, duża kuchnia (ok. 10 m),zabudowa komandor W przedpokoju, włoskie meble (mdf) W kuchni, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

148 000 zł46 m² 3 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie spółdzielcze-własnościowe na III piętrze w IV piętrowym bloku z cegły. Balkon, okna pcv, drzwi Gerda, glazura, terakota, parkiety. Dla zainteresowanych miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 46m2, liczba pokoi: 2, oddzielna kuchnia, piwnica, blok4-piętrowy, z cegły. 4-piętro. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Ładne, zadbane mieszkanie w Śródmieściu, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drzwi antywłamaniowe Gerda, okna pcv, glazura, terakota, parkiety, balkon, w 2005 r. wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, mieszkanie dwustronne słoneczne; dla zdecydowanych dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Włocławek,kujawsko-pomorskie

167 000 zł49 m² 3 408,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

4p/4p w tym roku ocieplony blok, po generalnym remoncie: terakota, glazura, drzwi wew. i zew. okna pcv, zabudowa kuchni+lodówka na gwarancji i szafa typu indeco, odnowiona łazienka+pralka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Południe,Włocławek

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 49 m2, os. Południe, parter/4p., 3 pokoje + garderoba, spokojna okolica, blisko przedszkole, szkoła, przychodnia, sklepy, po wymianie instalacji wod. - kan., glazura, panele, gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Południe,Włocławek

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na osiedlu Południe, spokojna okolica, dobra lokalizacja, z balkonem, po remoncie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij