dowolna

Mieszkania z aneksem Włocławek - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 000 zł84,31 m² 5 918,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! Nowy 2 poziomowy apartament w Michelinie! Na wstępie Zyskujesz już 2 % wartości - brak podatku pcc od zakupu mieszkania! Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45,68 m² 6 348,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,68m2 z miejscem parkingowym. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m , położony w prestiżowym budynku z 2017 roku przy ul. Pow - głównej i prestiżowej ulicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,61 m² 6 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie. znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Leśnej 14 o powierzchni 71,61m 2 W mieszkaniu znajduje się :.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3 pokoje w Central Parku , 3 miejsca parkingowe , Ul. Okrężna Na wynajem oferujemy wyjątkowe, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, tuż obok Wzorcowni, w nowoczesnym budynku z windą oraz miejscem postojowym w hali garażowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 35 m , ul. Wilgi 1, garaż podziemny Do wynajęcia stylowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Wilgi 1. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa nieruchomości prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Michelin. Wyjątkowa lokalizacja, nieruchomość z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego ul: celulozowa 31 winda Ładne, czyste, zadbane przestronne mieszkanie o wielkości 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł40,09 m² 6 909,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,30m 2 , usytuowane na 4 w 4 piętrowym bloku - osiedle Zazamcze. W lokalu znajdują się 2 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie! Oferujemy do sprzedania mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 34 m 2 , na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku w okolicy ul. Królewieckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje gustowne mieszkanie na wynajem. Apartament znajduje się w samym Centrum miasta w nowym budownictwie na terenie zamkniętym. Apartament to 83m, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m 2 , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Zazamcze, ul. Toruńska, włocławek Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 122 m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem piękne i przytulne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 36 m kw, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,78 m² 8 983,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie 61,78 m | os. Kazimierza Wielkiego | garaż | klimatyzacja Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 32m znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Komfortowa przestrzeń w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł67,70 m² 31,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W centrum - Idealne dla pracowników firm Zapraszamy do wynajęcia w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 67,70 m , zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na wynajem we Włocławku na osiedlu Zazamcze, przy ul.Toruńskiej. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny 2-pokojowy apartament na wynajem o powierzchni 43 m2 na 3/3 piętrze w nowym budynku z windą na terenie zamkniętym z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 62m powierzchni całkowitej, 48m użytku. Nieruchomość znajduje się na drugim pietrze w Centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł82,20 m² 5 596,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,2 m z poddaszem użytkowym, położone na 3 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu apartament o powierzchni 46 m , który stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 676 zł96,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową propozycję na rynku pierwotnym we Włocławku przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 96,39 m zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,69 mkw + pomieszczenia przynależne piwniczne i strychowe 41,33 mkw - łącznie 98,02 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58,55 m² 34,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ciekawe mieszkanie usytuowane przy Parku Sienkiewicza, w najbardziej prestiżowej lokalizacji Włocławka. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 30m położone.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38 m² 11 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 mkw + użytkowana piwnica, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego , z cegły, przy ul. Jagiellońskiej w Centrum Włocławka. Tradycyjne M-3.

Szczegóły ogłoszenia

189 700 zł35,09 m² 5 406,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości M3 z balkonem w świetnej lokalizacji - Włocławek, ul. Chopina 17 Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,77 m² 8 560,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,77 m, położone w samym sercu Włocławka przy ul. Kościuszki 16, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie na osiedlu Zagajewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,3 m , które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł101,54 m² 8 755,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży mieszkania - osiedle bursztynowe, włocławek Cena: 889 000 zł Powierzchnia: 101 m Piętro: 6 / 6 Rok budowy: 2013 Dostępność: od zaraz Możliwość zakupu dwóch miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37m powierzchni całkowitej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Zazamcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2825 ***** mieszkanie dostępne od ręki! Oferujemy do wynajmu kawalerkę o bardzo dobrym standardzie znajdująca się na os. Południe. Mieszkanie o pow. ok. 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł69,97 m² 4 844,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 pln Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością w sercu Włocławka, prezentowaną przez Arkadia Nieruchomości. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego , w Śródmieściu Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32,80 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zazamcze - komfort i wygoda w świetnej cenie! Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania, które łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł75,02 m² 6 131,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które zapewni Ci wygodę, spokój oraz szybki dostęp do wszystkich udogodnień, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 42,8 m ( 50 m powierzchni liczonej po podłodze) Śródmieście | 275 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia