dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Włocławek - Lista ofert

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

139 000 zł49 m² 2 836,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe i bardzo ustawne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze "wieżowca" z windą. 2 pokoje: sypialnia i widna kuchnia (z dużym oknem) usytuowane od strony północnej. Widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

600 zł42 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, rozkładowe, dwustronne, usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu. Ładnie urządzone, przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

850 zł34 m² 25,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie w pełni umeblowane, ze sprzętem agd, z dostępem do piwnicy i miejsca parkingowego. Opłata miesięczna 850 zł + media (energia, woda, gaz). Kaucja 850 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Południe,Włocławek

750 zł49 m² 15,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, na oś. Południe, 48m2, ul. Noakowskiego VII piętro. Duży pokój - 25 metrów, ściany gładzie, podłoga panele, wyposażone w duży i wygodny, rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

300 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Pokoje gościnne , Wynajem dobowy oraz długoterminowy Dostępne wszystkie media,tv kablowa WiFi. Atrakcyjne ceny!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

109 000 zł48 m² 2 270,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal oferowany do sprzedaży za naszym pośrednictwem to mieszkanie własnościowe z kw, usytuowane na 10 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku na Zazamczu przy ul.Toruńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży we Włocławku przy ul. Brzozowej mieszkanie spółdzielcze - własnościowe, o powierzchni użytkowej 36 mkw położone na parterze w 5 piętrowym budynku. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

124 000 zł45 m² 2 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 mkw, na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku we Włocławku przy ul. Toruńskiej. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

75 000 zł40 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży, we Włocławku na osiedlu K.Wielkiego przy ul. Ostrowskiej mieszkanie spółdzielcze -własnościowe. o powierzchni użytkowej 40 mkw położone na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

158 000 zł61 m² 2 590,16 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 mkw, usytuowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Kaliskiej. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

173 000 zł63 m² 2 746,03 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63 mkw, na 5 piętrze w wieżowcu na Os. Zazamcze, przy ul. Toruńskiej. Podwójne drzwi wejściowe, okna pcv (wymienione rok temu), wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jednostka E

Jednostka E,Włocławek

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na Jednostce E. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku. Blok zadbany, bardzo czysta klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniecka

Zazamcze,Włocławek

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 36m kwadratowych we Włocławku lub zamienię na Toruń. Mieszkanie po remoncie, pięknie położone wśród zieleni, w bliskiej odległości sklepów, szpitala i uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowska

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

750 zł39 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2-pokojowe (39m2) z kuchnia, lazienka i wc oraz balkonem na os.Kazimierza Wielkiego. Umeblowane. W okolicy szkola, przedszkole,kosciol, petla autobusowa, sklepy i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

850 zł34 m² 25,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie od dnia 01-12-2012 r., w pełni umeblowane wraz ze sprzętem AGD. Mieszkanie nowe, w cichej dzielnicy, wraz z piwnicą i miejscem parkingowym na 1 samochód. opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, kompletnie umeblowane - do zamieszkania, ustawne, wysoki standard, wyposażone w sprzęt rtv, agd (pralka, lodówka, kuchenka gazowa). Kuchnia oddzielna, jasna, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 metrów we Włocławku ul. Zbiegniewskiej - dwa pokoje, kuchnia jasna, umeblowane w pobliżu szkoła, poczta, banki, sklepy,kaucja zwrotna 900zł,w cenie najmu czynsz+gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Południe,Włocławek

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej, bezpiecznej i ładnej lokalizacji osiedla Południe. Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w bloku 4-pietrowym (własność z udziałem w gruncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrowska

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

100 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie do użytku ale wymaga odświerzenia. DO mieszkania przynależy schowek prócz piwnicy. Mieszkanie ma balkon Z widokiem na las. Blisko są sklepy,szkoły, place zabaw dla dzieci oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Włocławek

600 zł34 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 1 pokojowe z odrębną kuchnią, mieszkanie w ścisłym centrum miasta .Umeblowana kuchnia, pokój częściowo. Umeblowanie może być uzupełnione.600 zł plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

850 zł47 m² 18,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe z aneksem kuchennym, mieszkanie w nowym budownictwie w ścisłym centrum miasta .Umeblowane, lodówka ,pralka, mikrofala, tv. Budynek monitorowany.850 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 14 Pułku Piechoty

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

99 900 zł39 m² 2 548,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na parterze, nowe okna pcv, nowe drzwi antywłamaniowe, rozkładowe,widna kuchnia. Okazja cenowa!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, w pełni umeblowane, ze sprzętem agd -wraz z miejscem parkingowym do wynajęcia od 20 lipca 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Jednostka E,Włocławek

190 000 zł64 m² 2 964,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Blok czteropiętrowy, 3 pokoje, powiększona kuchnia, łazienka, wc, dwa przedpokoje, podłoga: na całości mozaika dębowa (jeszcze nie cyklinowana), kuchnia i sanitariaty terakota i glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Południe,Włocławek

600 zł39 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 39m2 Włocławek - Wynajmę Mieszkanie 39m2, włocławek Południe ul. Kolska III pietro - wynajmę, 2 pokoje, oddzielna kuchnia (pełne agd)z oknem, łazienka (pralka) i oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2pokojowe, 2piętro, włocławek ul. Żytnia, odstępne i czynsz 650 zł, plus media.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem na I piętrze,dwa pokoje,aneks kuchenny ,umeblowane,lodówka,pralka,tv. Monitoring budynku.1000zł +opłaty+kaucja.tel.   . Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Włocławek

119 000 zł52 m² 2 287,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,03 mkw z wyodrębnioną kw, położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku, przy ul. Wyszyńskiego ) nad mieszkaniem jest jeszcze strych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 2 pokojowe we Włocławku, na osiedlu Południe przy ulicy Zbiegniewskiej, o powierzchni 48,6 m2. Piętro 6 w bloku 11 piętrowym. Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

155 000 zł62 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Pilnie sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe w bloku przy ul. Hożej 1 we Włocławku. Dwa duże pokoje + jeden mały - idealny na sypialnię. Duża widna kuchnia z jadalnią. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planty

Południe,Włocławek

178 000 zł61 m² 2 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 61m2 na drugim piętrze w bloku mieszkalnym we Włocławku.Dzielnica Południe ul. Planty blok 3/7.Trzy pokoje,kuchnia, przedpokój, łazienka. Standard wykończenia: ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum włocławka, al. Chopina do wynajęcia. Powierzchnia 51 m2, 2-pokojowe, 2 piętro, umeblowane, lodówka, pralka, szafy, blok z cegły, ocieplony, mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładna lokalizacja, mieszkanie zadbane do zamieszkania, w pobliżu pełne zaplecze zakupowe, zdrowotne i edukacyjne, niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie ładne, nowocześnie urządzone, słoneczne, okna pcv od strony południowej z widokiem na teren rekreacyjny. Przedpokój i kuchnia zabudowane są "na wymiar". Kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

175 000 zł64 m² 2 751,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

M-4 o powierzchni 63,60 m2 , 3 piętro w bloku 4 piętrowym z czerwonej cegły na Toruńskiej 49a, os Zazamcze. Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią i łazięką, wc oddzielnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Zazamcze,Włocławek

240 000 zł57 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w najlepszej dzielnicy Włocławka, 1sze piętro w bloku 4 piętrowym, cicha okolica, mili sąsiedzi, blisko las, sklepy, szkoły, przedszkola. Czynsz poniżej 300,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Południe,Włocławek

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie komfortowe wyposażone we wszystkie urządzenia rtv i agd w cenie parking strzeżony -wiata przed blokiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie - 40 % aneks kuchenny wraz z pokojem dziennym oraz z sypialnią, i miejscem parkingowym, w pełni umeblowane ze sprzętem agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Możliwość podłączenia internetu i tv sat, opłata obejmuje czynsz. Do opłaty należy dodać opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Włocławek,kujawsko-pomorskie