Mieszkanie Włocławek
Zazamcze, Włocławek, kujawsko-pomorskie
- 209 000 zł
- 32,30 m²
- 6 470,59 zł/m²
Alicja Piórkowsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Włocławek
Zazamcze, Włocławek, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Włocławek
Zaktualizowane: 13 maja 2026
209 000 zł 32,30 m² 6 470,59 zł/m²
1/4
2
-
tak
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 209 000 zł (6 470,59 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 32,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 330 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: MIDAS Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: MDS-MS-5634
Lokalizacja
- Adres: Zazamcze, Włocławek, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych, las
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: przystanek autobusowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Atrakcyjna lokalizacja - Zazamcze przy lesie w niskim bloku!
Mieszkanie idealne pod inwestycje typu wynajem.
Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m 2 na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Zazamcze we Włocławku.
W lokalu znajdują się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i wanną, przedpokój.
Na podłogach w pokojach deski drewniane, a w łazience, przedpokoju i kuchni gres. (...)