Mieszkanie, ul. Traugutta

Traugutta, Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • 275 000 zł
  • 46,70 m²
  • 5 888,65 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Pomia...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Traugutta

Traugutta, Włocławek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

275 000 zł

46,70 m²

5 888,65 zł/m²

Mieszkanie, ul. Traugutta

Zaktualizowane: 19 maja 2026

275 000 zł 46,70 m² 5 888,65 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 275 000 zł (5 888,65 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 46,70 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 740 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie w centrum miasta - ul. Traugutta | 1 piętro | 46,7 m²

Biuro Nieruchomości MKO zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji - przy ul. Traugutta, w samym centrum miasta.

Lokal o powierzchni 46,7 m² znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie jest rozkładowe, bardzo ustawne i dobrze doświetlone, co daje wiele możliwości aranżacji wnętrza według własnego gustu. (...)

Agent

Małgorzata Pomian

796 154...

796 154 868

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

796 154...

796 154 868

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy