Mieszkanie, ul. Zduńska

Zduńska, Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • 465 000 zł
  • 61,10 m²
  • 7 610,47 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Lewandow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zduńska

Zduńska, Włocławek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

465 000 zł

61,10 m²

7 610,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zduńska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

465 000 zł 61,10 m² 7 610,47 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1988
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1988

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 465 000 zł (7 610,47 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 61,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1988
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: MIDAS Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MDS-MS-5657

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To mieszkanie jest propozycją dla osób, które cenią wygodę życia w doskonałej lokalizacji, a jednocześnie chcą stworzyć wnętrze dopasowane do własnego stylu i potrzeb.

Na sprzedaż przestronne i pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 61,1 m² , położone w ścisłym centrum miasta, na 4 piętrze w budynku z cegły z 1989 roku.

Mieszkanie przeszło remont i zostało przygotowane do dalszej aranżacji. (...)

Agent

Ewelina Lewandowska

570 076...

570 076 466

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości