Mieszkanie Włocławek
Kazimierza Wielkiego, Włocławek, kujawsko-pomorskie
- 2 200 zł
- 45,50 m²
- 48,35 zł/m²
Alicja Piórkowsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Włocławek
Kazimierza Wielkiego, Włocławek, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Mieszkanie Włocławek
Zaktualizowane: 23 maja 2026
2 200 zł 45,50 m² 48,35 zł/m²
1
2
tak
dobry
1-krotność czynszu
Zobacz na mapie
Piętro:
1Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
1-krotność czynszuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 45,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 470 zł, kaucja: 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: MIDAS Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
- numer ogłoszenia: MDS-MW-5656
Lokalizacja
- Adres: Kazimierza Wielkiego, Włocławek, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu!
Oferujemy do wynajmu komfortowe umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,50 m 2 , usytuowane na 1 piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu na terenie zamkniętym, monitorowanym na oś. Kazimierza Wielkiego.
Nieruchomość urządzona w nowoczesnym stylu, składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, osobnej kuchni, dużego przedpokoju z szafą garderobianą oraz łazienki z kabiną prysznicową, wc. (...)