Mieszkanie Włocławek

Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • 269 000 zł
  • 51,80 m²
  • 5 193,05 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Piórkowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie Włocławek

Włocławek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
24 maja 2026

269 000 zł

51,80 m²

5 193,05 zł/m²

Mieszkanie Włocławek

Zaktualizowane: 24 maja 2026

269 000 zł 51,80 m² 5 193,05 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1991
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1991

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 269 000 zł (5 193,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 51,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1991
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, szczytowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 590 zł
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: MIDAS Nieruchomości, zaktualizowane: 24.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MDS-MS-5624

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjna lokalizacja!
Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z loggią i parkingiem na terenie zamkniętym!

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o p owierzchni całkowitej 51,80 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 1991r w samym centrum Włocławka.

W lokalu znajdują się 2 pokoje, widna kuchnia, duży przedpokój, łazienka oraz wc. (...)

Agent

Alicja Piórkowska

729 715...

729 715 219

54 307 00 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

729 715...

729 715 219

54 307 00 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.