dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Włocławek Południe

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

369 000 zł60,70 m² 6 079,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,70m 2. Usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu - osiedle Południe. W lokalu znajdują się 3 pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł73 m² 5 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę czteropokojowego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskim bloku, budynek ustawiony prostopadle do ulicy, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72,84 m² 5 752,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,84m 2 , usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku - osiedle Południe. W lokalu znajdują się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł26 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:142 m²

Budynek użytkowy, wolno stojąc, o powierzchni użytkowej 26 mkw, położony na Os. Południe we Włocławku, wybudowany w 1992 r., fundamenty z bloczków betonowych, ściany z siporexu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł60,10 m² 5 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,10 mkw, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Południe Jednostka E , we Włocławku - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51,60 m² 5 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,6 m zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Kujawskiej we Włocławku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę pod inwestycję deweloperską. Teren nie objęty mpzt, kształt regularny, teren wyrównany. W pobliżu liczne sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Południe! Działka 960m 2 Oferujemy do sprzedaży dom piętrowy o powierzchni użytkowej 220m 2 , wybudowany w 1962r w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 61m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Południe-Jednostka E. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł28,50 m² 6 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży za naszym pośrednictwem mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,50 m 2 usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku znajdującym się na Południu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56,80 m² 6 320,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M5 czyli 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na osiedlu Południe ul. Kaliska 34 Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51,90 m² 5 953,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjna lokalizacja - Jednostka E ! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,90 m 2. U sytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku - osiedle Południe. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł169,14 m² 2 950,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Dom piętrowy o powierzchni 111,07 mkw , położony na Os. Południe we Włocławku, wybudowany z cegły w 1960 r., ocieplony styropianem, częściowo podpiwniczony, stropodach kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

25,79 zł/m²190 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowo - usługowym, usytuowany na pierwszym piętrze przy ulicy o dużym natężeniu ruchu oraz gęstości zaludnienia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** oferta W biurze DML-ms-3068 **** Oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Południe we Włocławku. Parametry podstawowe: - powierzchnia: 47,40m2 - piętro: 4/4 - rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,60 m² 6 563,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę dwupokojowego mieszkania umiejscowionego na piątym piętrze w wysokim bloku. Budynek ustawiony prostopadle do Zbiegniewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł466 m² 105,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o wyjątkowo dużej powierzchni 466 mkw, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Zalesie , na Osiedlu Południe, jednostka E, we Włocławku, z domkiem murowanym około 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 800 zł183 m² 6 550,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecamy do sprzedaży domy zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Południe we Włocławku. Atrakcyjność lokalizacji to zamknięte osiedle domów w pobliżu lasu z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł15 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż garaż murowany we Włocławku, osiedle Południe, województwo kujawsko-pomorskie, ul.Szczygla, osiedle Południe. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,50 m² 6 577,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48,50 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w niskim bloku na osiedlu Południe. Mieszkanie o komfortowym rozkładzie z centralnie położonym.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł60,80 m² 4 983,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,80 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 5,20 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60,70 m² 24,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,70 m , położone na 9. piętrze w budynku przy ul. Noakowskiego 55. Układ mieszkania: 3 pokoje (nieumeblowane możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł380 m² 155,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną na terenie ogródków działkowych Lisek, osiedle Południe. Na działce o powierzchni 380 m2 stoi domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem piękne i przestronne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 49 m kw, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

14,20 zł/m²105,60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 105,60 m , usytuowany na pierwszym piętrze budynku, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji miasta przy ul. Kaliskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:60 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 80 m2 na osiedlu Południe. Lokal usytuowany jest w otoczeniu bloków i jednorodzinnej zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,90 m² 8 821,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją na osiedlu Południe z widokiem na las. Jest to piękne mieszkanie o powierzchni 50,9m położone.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł18 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:28 m²

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż miejsce garażowe w garażu murowanym o powierzchni zabudowy 20m 2 a użytkowej 16m 2 położonym na działce 28m 2 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny 2-pokojowy apartament na wynajem o powierzchni 43 m2 na 3/3 piętrze w nowym budynku z windą na terenie zamkniętym z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

27,03 zł/m²37 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal na działalność biurową lub handlowo-usługową o pow. 37m 2 , usytuowany w Centrum handlowym, bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,70 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: przestronne i funkcjonalne 3 pokoje na os. Południe Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Włocławku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 676 zł96,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową propozycję na rynku pierwotnym we Włocławku przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 96,39 m zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł330 m² 3 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjna lokalizacja - blisko lasu! Dom dwurodzinny z osobnymi wejściami, ogrzewany pompą ciepła -21 paneli fotowoltaicznych! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł129 m² 19,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia we Włocławku na osiedlu Południe, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 129,0m2, oraz dwa garaże samochodowe, każdy o powierzchni ok 18,0m2 w tym jeden pod.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²68,49 m² 2 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 68,49 m ul. Kaliska 10 Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 68,49 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 642 m² 223,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie, sąsiadujące ze sobą działki, pierwsza o powierzchni 465 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 14,5 m x 32 m i druga, również prawie prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,60 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i jednocześnie znajduje się w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²190 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje lokal na wynajem zlokalizowany na osiedlu Południe we Włocławku. Nieruchomość o ponadczasowej architekturze, w którym zastosowano nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł50,90 m² 5 756,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Wyjątkowa lokalizacja - Jednostka E , 2 pokoje na 1 piętrze! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,90 m 2 , na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł118 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 118 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z 2007r. Lokalizacja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij