dowolna

Nieruchomości Włocławek - Oferty sprzedaży nieruchomości

418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Zazamcze,Włocławek

299 900 zł38 m² 7 912,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 5,44 mkw, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku na Osiedlu Zazamcze Przylesie , przy ul. Rajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

409 000 zł63 m² 6 476,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

265 000 zł48 m² 5 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,50 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 4,62 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 1. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

227 000 zł47 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, idealne dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub inwestycji z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 4-piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

239 000 zł42 m² 5 759,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż zadbane mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Zazamcze, w pobliżu niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Włocławek

299 000 zł108 m² 2 758,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 108,40 mkw, położone na 2. piętrze solidnej kamienicy z cegły czerwonej, w Centrum Włocławka, należące przed wojną do zamożnych mieszczan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. To miejsce może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

389 000 zł73 m² 5 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, jasne, dwustronne, gotowe do zamieszkania dla nowych właścicieli. Cena: 389.000 PLN Mieszkanie zadbane, czyste, duży balkon. Funkcjonalne 3 duże pokoje z możliwością zrobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

249 000 zł38 m² 6 520,03 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,19 mkw, położone na 2. piętrze bloku 11-piętroweggo, na Os. Kazimierza Wielkiego we Włocławku, z balkonem, dwustronne, jasne, przestrzenne - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Włocławek

615 000 zł55 m² 11 241,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,71 m2, usytuowany na 1 piętrze w 6-kondygnacyjnym apartamentowcu Plaza Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Włocławek

405 000 zł47 m² 8 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż zadbane i czyste mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w Centrum Włocławka. Ze względu na położenie idealne dla seniora lub młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

230 000 zł39 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Mapa Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na najbardziej atrakcyjnej dla mieszkańców Włocławka dzielnicy Południe w bloku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po remoncie na 4 piętrze w niskim bloku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż stylowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ostrowska

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

145 000 zł24 m² 6 039,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,01 mkw + użytkowana piwnica - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

187 000 zł30 m² 6 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29,5 m , znajdującą się we Włocławku w centrum miasta. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Włocławek

298 150 zł34 m² 8 769,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Śródmieście,Włocławek

153 000 zł33 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna kawalerka w centrum Włocławka ul. Jodłowa, pierwsze piętro, cegła! Tą nieruchomość możesz mieć już od 692 zł miesięcznie w kredycie hipotecznym Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Rybnica,Włocławek

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Sprzedam nowy dom wybudowany 3 lata temu w spokojnej i malowniczej dzielnicy Włocławka-Rybnicy. Nieruchomość wybudowana na działce wielkości 1299 m2 , która składa się z : -dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Południe,Włocławek

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 zlokalizowane na osiedlu Południe. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w niskim zadbanym bloku. Standard I wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

259 900 zł48 m² 5 395,47 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, z widokiem na Wisłę, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Zazamcze, ul.Toruńska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jakich mieszkań klienci poszukują najczęściej? Dwupokojowych, nie za dużych - do 40 mkw, na 1. lub 2. piętrze bloku 4-piętrowego, z balkonem, z jasną kuchnią, z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Włocławek

379 763 zł43 m² 8 831,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,67 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

315 000 zł49 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 48,6 m w bloku- wieżowcu na 4. piętrze z windą. Piwnica ok 6 m . Posiada trzy jasne pokoje z dużymi oknami i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 49m kw, usytuowane na 4 z 4 piętrer budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 4,26 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Śródmieście,Włocławek

620 000 zł59 m² 10 580,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wloclawek Centrum miasta, apartameny wzorcownia Cena 620000 zl. (z miejscem postojowym w garazu w cenie), do negocjacji. oddane do uzytku 2022. Oferta od wlasciciela nieruchomosci. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Rybnica,Włocławek

98 000 zł300 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki położonej w rod Wiosenka przy ulicy Granicznej na Rybnicy. Działka o powierzchni 300m2 - idealna na weekendowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Jastrzębia

Południe,Włocławek

29 000 zł475 m² 61,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o imponującej powierzchni 475 m , zlokalizowana w kompleksie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Przyjaźń we Włocławku. Idealna propozycja dla mieszkańców pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

499 000 zł59 m² 8 470,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 58,91 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z windą, na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

150 000 zł71 m² 2 107,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyodrębniony lokal handlowo-usługowy o powierzchni 71,17 mkw, położony na parterze piętrowego pasażu handlowego, wybudowanego w 1989 r., w centrum Osiedla Kazimierza Wielkiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze o powierzchni 58 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszowa

Śródmieście,Włocławek

445 000 zł55 m² 8 074,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Do mieszkania przynależy piwnica. Po generalnym remoncie - Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze, w spokojnej części osiedla. Mieszkanie po remoncie, w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

567 000 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 62,15 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sienkiewicza

Południe,Włocławek

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Południe, przy ul.Sienkiewicza 12, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

429 000 zł48 m² 8 881,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Zagajewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,3 m , które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

699 000 zł164 m² 4 262,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom piętrowy, wolnostojący, o powierzchni 164 mkw + poddasze około 31,25 mkw + piwnica około 90 mkw, położony na Osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku, wybudowany w latach 1983-1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

144 000 zł28 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w niskim bloku na osiedlu Południe. Lokal znajduje się na I piętrze i składa się z : - salonu z aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Śródmieście,Włocławek

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 mkw położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, w samym Centrum Włocławka, przy ulicy Świętego Antoniego, z dużym, zadaszonym balkonem (6,06.