dowolna

Nieruchomości Włocławek - Oferty sprzedaży nieruchomości

419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

419 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 320 mkw, w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym rod Rybnica we Włocławku, ogrodzona, z domkiem murowanym o powierzchni około 13 mkw - dach kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94 m² 5 265,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni około 94 mkw, dodatkowo garaż o powierzchni 15,5 mkw, usytuowany w segmencie budynku mieszkalnego, z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł114 m² 9 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3044 **** Oferuje do sprzedaży wybudowany w 2010r. dom wolnostojący znajdujący się we Włocławku na os. Michelin. Budynek parterowy, z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, o powierzchni 37m2, usytuowane na 8 piętrze. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 000 zł1 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży działki o powierzchniach od. ok. 1000m 2 do ok. 1500m 2 z aktualnymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł202 m² 3 341,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Wyjątkowa lokalizacja- blisko szkoły! Działka 1297 m 2 pod budowę domków nowego typu, szeregowców! Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni 202m składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,98m 2 , usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. W lokalu znajduje się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:721 m²

Duży dom z potencjałem w Michelinie! Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej ok. 300m 2 , na działce 721 m , usytuowany w Michelinie przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 122 m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 186 m² 544,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy we Włocławku. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowo-techniczny o powierzchni 1 652,75 m Wiata o powierzchni 112,50.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Grodzkie, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:60 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 80 m2 na osiedlu Południe. Lokal usytuowany jest w otoczeniu bloków i jednorodzinnej zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł18 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:28 m²

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż miejsce garażowe w garażu murowanym o powierzchni zabudowy 20m 2 a użytkowej 16m 2 położonym na działce 28m 2 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle Kazimierza Wielkiego. Rozkładowe, 2 pokoje, 48m2, niski blok, 2 piętro, balkon, w otoczeniu lasu. Spółdzielcze - własnościowe prawo o lokalu. Pokoje - salon - 25m2, mniejszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 32m znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Komfortowa przestrzeń w samym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 292 m² 43,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja! Działka w cichej, spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży własnościową działkę budowlaną o powierzchni 2292 m położoną w okolicy ul. Grodzkiej na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej funkcjonalnych i lubianych części osiedla Zazamcze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 62m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 62m powierzchni całkowitej, 48m użytku. Nieruchomość znajduje się na drugim pietrze w Centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,70 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: przestronne i funkcjonalne 3 pokoje na os. Południe Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Włocławku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł7 645 m² 222,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 645 m²

Sprzedam plac z kompleksem budynków po ubojni. Działka o pow. 7645 m2 zabudowana, utwardzony plac, metalowe i solidne ogrodzenie. Idealna lokalizacja przy trasie Włocławek - Brześć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz o lokalu w centrum miasta, który daje ogromne możliwości aranżacji i prowadzenia biznesu? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Dlaczego warto? Świetna lokalizacja - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł82,20 m² 5 596,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,2 m z poddaszem użytkowym, położone na 3 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,85 mkw + użytkowana piwnica - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą , położone na parterze bloku 4-piętrowego, w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:wiaty garażowe

Moni Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym funkcjonujący przez wiele lat warsztat samochodowy z lakiernią wraz z domem jednorodzinnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,60 m² 5 504,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe, jednostronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 41,60m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł52,60 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 55m powierzchni całkowitej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w bezczynszowej kamiennicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Moni Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie z klimatem, zlokalizowane we Włocławku, na prestiżowym Osiedlu Bursztynowym (kazimierza Wielkiego), przy ul. Żytniej. To wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 676 zł96,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową propozycję na rynku pierwotnym we Włocławku przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 96,39 m zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł32,87 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z charakterem, które nie wymaga żadnych nakładów? Oferuję wyjątkowo zadbane, wysokie (3,2 m!) mieszkanie o powierzchni 32,87 m , położone w kameralnej kamienicy.