dowolna

Nieruchomości Włocławek - Oferty wynajmu nieruchomości

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa nieruchomości prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Michelin. Wyjątkowa lokalizacja, nieruchomość z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Włocławek

Śródmieście,Włocławek

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 18m2, znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Wolności

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbana kawalerka w samym centrum miasta - ul. Plac Wolności we Włocławku! Teren bloku ogrodzony oraz monitorowany - istnieje możliwość zaparkowania auta w środku osiedla na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł56 m² 26,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie pomyślane, przestrzenne, jasne mieszkanie o powierzchni 56,28 mkw + komórka lokatorska 6,30 mkw, w którym przedpokój płynnie łączy się z jadalnią i dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To ogłoszenie jest dla Ciebie! brb Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m, położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Południe,Włocławek

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Południe, ul Chłodna w dobrej lokalizacji, blisko centrum handlowe Castorama, ośrodek zdrowia, szkoła, dworzec oraz przystanek autobusowy. Do kwoty najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 38m2 usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Włocławek,kujawsko-pomorskie

20,83 zł/m²60 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem - lokal handlowy/usługowy lub biurowy w sercu Włocławka pod adresem doskonale rozpoznawalnym przez wszystkich Włocławian - 3-go Maja 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

1 600 zł48 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Do Kwadratu przedstawia ofertę najmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, które przeszło gruntowny remont. To idealna propozycja dla osób posiadających własne meble, które szukają świeżej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Włocławek

Śródmieście,Włocławek

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 60 mkw, położony na parterze odnowionej kamienicy, w ścisłym Centrum Włocławka, z wejściem bezpośrednio z ulicy, z witrynami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Włocławek

Wschód Mieszkaniowy,Włocławek

33 600 €12 000 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 12 000 mkw w nowym parku magazynowym we Włocławku, którego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 45m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku w wieżowcu z windą. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Osiedle Południe! Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 50m2 usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

16,48 zł/m²91 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 91 mkw, położony na Os. Południe, przy ulicy Kaliskiej we Włocławku, z wejściem bezpośrednio z chodnika, bez schodów, z witrynami pcw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

24,24 zł/m²825 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mapa Nieruchomości prezentuje do wynajęcia przestronny lokal komercyjny o powierzchni około 800 m , położony na pierwszym piętrze budynku w ścisłym centrum Włocławka, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Płocka

Wschód Przemysłowy,Włocławek

11,11 zł/m²45 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Brb Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45 m, zlokalizowany we Włocławku przy ul. Płockiej. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warmińska

Południe,Włocławek

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz dużego obiektu z podzielonymi pomieszczeniami, który szybko zaadaptujesz pod swoją działalność? Prezentujemy nieruchomość z 2000 roku o powierzchni 250 mkw., gotową do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Płocka

Wschód Przemysłowy,Włocławek

7,91 zł/m²88 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Brb Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 88,5 m, zlokalizowany we Włocławku przy ul. Płockiej. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 1-pokojowe przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 33m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym. Najem dla firm lub okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przedmiejska

Śródmieście,Włocławek

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 40 mkw, położony w Centrum Włocławka, z wejściem bezpośrednio z chodnika, murowany, ocieplony styropianem, łącznie z dachem, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni 56m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Włocławek

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - Kawalerka 37 m | 1 piętro | osiedle Śródmieście | Loggia | Blok 2 piętrowy przy Parku Łokietka Biuro Nieruchomości Do Kwadratu prezentuje ofertę najmu - przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

1 300 zł33 m² 39,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 1-pokojowe, słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni 33m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,00 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego z cegły, przy ul. Płockiej we Włocławku - duży pokój otwarty na kuchnię, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Południe,Włocławek

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,70 mkw, położone na parterze bloku 4-pietrowego, przy ulicy Reja, w Centrum Włocławka , z dużym balkonem, ładnie wykończone: okna pcw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarska

Śródmieście,Włocławek

1 300 zł56 m² 23,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,52 mkw, położone na 2 piętrze w pięknej, odnowionej kamienicy, położone w Centrum Włocławka, perfekcyjnie, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 35,90 mkw - pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 35,90 mkw, sypialnia 7,88 mkw, łazienka z wc 2,91 mkw, przedpokój ponad 4 mkw - położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu wyjątkową kawalerkę na wynajem o pow. 29m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji na osiedlu Zazamcze. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Południe,Włocławek

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Włocławek

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - 2 pokoje 32 m | Parking | osiedle Michelin | Przy Lesie | Teren zamknięty Biuro Nieruchomości Do Kwadratu prezentuje ofertę najmu - przytulne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Południe,Włocławek

1 700 zł49 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 48,60m2, ul. Noakowskiego, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,1 piętro, 2 pokoje z kuchnią. Umeblowane.(meble, telewizor -nowe), kuchnia w zabudowie. Posiadam miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Południe,Włocławek

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę przytulnego mieszkania na wynajem, usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku z windą. Budynek położony na osiedlu Południe. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

1 000 zł36 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Kazimierza Wielkiego, przy ul.Żytniej 75. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witosa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

16 zł/m²2 800 m² 44 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompletnie wykończony dom towarowy z dużymi powierzchniami pod wynajem oraz z dużą ilością małych pawilonów doskonale nadających się dla indywidualnych kupców. W piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje komfortowe, nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o pow. 52 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

1 500 zł32 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem piękne i przytulne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 32,25 m kw, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 37 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na os.