Serce 0 Ulubione

Domy z basenem Włocławek - Lista ofert sprzedaży i najmu

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

1 179 000 zł330 m² 3 572,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Włocławka - Zawiśle. Parterowy dom wolnostojący z zagospodarowaną górą mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł537,02 m² 4 636,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

Michelin to najbardziej ceniona dzielnica willowa Włocławka. Zabudowa wyłącznie jednorodzinna, dużo zieleni i cisza, której nie zakłóca ruch tranzytowy. Nieruchomości tutaj zmieniają.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł364 m² 4 670,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom z basenem we Włocławku. Dookoła cisza i spokój. Ta nieruchomość to interesująca propozycja dla miłośników połączenia zaciszy domowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł325 m² 3 627,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Dom z basenem kąpielowym w którym poczujesz komfort życia! Oferujemy do sprzedania piękną zadbaną nieruchomość, składającą się z komfortowego domu o powierzchni użytkowej 250.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem Włocławek

Michelin,Włocławek

2 399 000 zł308 m² 7 788,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 172 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkową posiadłość o powierzchni 308 m2 usytuowaną na prestiżowym osiedlu w Michelinie. Dom położony jest na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Południe,Włocławek

659 000 zł103 m² 6 398,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością przedstawia ofertę komfortowego domu na południu usytuowanego w spokojnej części dzielnicy. Cicha okolica, towarzystwo domów, nieco dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

770 000 zł270 m² 2 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Centrum Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży dom położony w dzielnicy willowej, na działce o pow. 1050m2. Działka zagospodarowana, obsadzona drzewami i krzewami ozdobnymi.