dowolna

Luksusowe mieszkania Włocławek - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

659 000 zł74,68 m² 8 824,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Do sprzedaży we Włocławku na ulicy Celulozowej trzypokojowy apartament o powierzchni 74,68m2, z kompletnym wyposażeniem oraz umeblowaniem, stanowiący odrębną nieruchomość, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu na Osiedlu Bursztynowym we Włocławku o powierzchni 52 m 2. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

389 000 zł53,20 m² 7 312,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m , położone w kameralnym bloku z cegły z lat 90., którego zabudowa przypomina bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu przy Wzorcowni we Włocławku o powierzchni 68 m 2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku.Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 000 zł46,69 m² 10 280,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowy apartament o powierzchni blisko 47 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wojska Polskiego 19 w ścisłym Centrum Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania bezczynszowego o powierzchni użytkowej 55 m , usytuowanego na pograniczu Cenrum i Kazimierza Wielkiego. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 67 m2 usytuowane na 3 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane i czyste mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w Centrum Włocławka. Gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,86 m² 6 874,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie 48 m w otoczeniu zieleni i lasu. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę ślicznego, nowoczesnego mieszkania umiejscowionego na pierwszym piętrze w niskiej, dwupiętrowej kamienicy na terenie zamkniętym. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,80 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37,80m2 znajdujące się parterze w niskim bloku z cegły, piękny widok na Wisłę i Bulwary. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51,60 m² 5 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,6 m zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Kujawskiej we Włocławku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,30 m² 5 476,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż zadbane i czyste mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na trzecim piętrze w Centrum Włocławka. Gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

332 900 zł47,87 m² 6 954,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czyste, zadbane i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone na parterze w niskim bloku na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,13 m² 7 103,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w centrum Włocławka. Wysoki standard! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m 2 , usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m , położony w prestiżowym budynku z 2017 roku przy ul. Pow - głównej i prestiżowej ulicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, tuż obok Wzorcowni, w nowoczesnym budynku z windą oraz miejscem postojowym w hali garażowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa nieruchomości prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Michelin. Wyjątkowa lokalizacja, nieruchomość z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,60 m² 6 563,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę dwupokojowego mieszkania umiejscowionego na piątym piętrze w wysokim bloku. Budynek ustawiony prostopadle do Zbiegniewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania bezczynszowego o powierzchni użytkowej 112 m , usytuowanego na pograniczu Cenrum i Kazimierza Wielkiego. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,78 m² 8 983,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie 61,78 m | os. Kazimierza Wielkiego | garaż | klimatyzacja Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje przy Bulwarach | 52 m | gotowe do zamieszkania Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 52,07 m , zlokalizowane w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 30m położone.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 39 m , zlokalizowanego na 8. piętrze budynku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie na osiedlu Zagajewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,3 m , które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł127 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny 3-pokojowy apartament, o powierzchni 108m2, usytuowany na parterze w 4 piętrowym bloku, na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m2 usytuowane na 2 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Okrężnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Włocławek

615 000 zł55 m² 11 241,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,71 m2, usytuowany na 1 piętrze w 6-kondygnacyjnym apartamentowcu Plaza Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Włocławek

405 000 zł47 m² 8 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż zadbane i czyste mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w Centrum Włocławka. Ze względu na położenie idealne dla seniora lub młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po remoncie na 4 piętrze w niskim bloku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż stylowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Południe,Włocławek

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 zlokalizowane na osiedlu Południe. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w niskim zadbanym bloku. Standard I wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Śródmieście,Włocławek

620 000 zł59 m² 10 580,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wloclawek Centrum miasta, apartameny wzorcownia Cena 620000 zl. (z miejscem postojowym w garazu w cenie), do negocjacji. oddane do uzytku 2022. Oferta od wlasciciela nieruchomosci. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszowa

Śródmieście,Włocławek

445 000 zł55 m² 8 074,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Do mieszkania przynależy piwnica. Po generalnym remoncie - Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze, w spokojnej części osiedla. Mieszkanie po remoncie, w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

429 000 zł48 m² 8 881,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Zagajewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,3 m , które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w niskim bloku na osiedlu Południe. Lokal znajduje się na I piętrze i składa się z : - salonu z aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży dwupokojowego mieszkania sercu urokliwej i cichej części Zazamcza! Powierzchnia - 40 mkw. Salon z pięknym widokiem na las. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54 m2 usytuowany na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z windą oraz dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Południe,Włocławek

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Południe,Włocławek

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością przedstawia ofertę komfortowego trzypokojowego mieszkania usytuowanego w spokojnej części dzielnicy Południe. Cicha okolica z dala od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij