cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Włocławek Zawiśle
28 ogłoszeń
Od najnowszych
28 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z loggią Włocławek
Zawiśle,Włocławek
1 050 000 zł267 m² 3 932,58 zł/m²
Dom z tarasem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²
Dom z garażem, ul. Grodzka
Zawiśle,Włocławek
1 275 000 zł327,70 m² 3 890,75 zł/m²
Dom z tarasem
Zawiśle,Włocławek
750 000 zł144,23 m² 5 200,03 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom z tarasem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
1 090 000 zł222,50 m² 4 898,88 zł/m²
Lista ogłoszeń
129 000 zł644 m² 200,31 zł/m²
Dom z tarasem Włocławek
Szpetal Dolny,Włocławek
1 179 000 zł330 m² 3 572,73 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Grodzka
Zawiśle,Włocławek
550 000 zł108 m² 5 092,59 zł/m²
Dom z garażem
Zawiśle,Włocławek
1 100 000 zł276 m² 3 985,51 zł/m²
Dom z tarasem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²
Dom z garażem
Zawiśle,Włocławek
659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²
180 000 zł955 m² 188,48 zł/m²
Willa z garażem Włocławek
Szpetal Dolny,Włocławek
970 000 zł250 m² 3 880 zł/m²
Dom z loggią Włocławek
Zawiśle,Włocławek
720 000 zł141,26 m² 5 096,98 zł/m²
Dom z garażem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
1 179 000 zł325 m² 3 627,69 zł/m²
Dom z tarasem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²
Działka, ul. Grodzka
Zawiśle,Włocławek
99 000 zł2 292 m² 43,19 zł/m²
Dom z tarasem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
690 000 zł176 m² 3 920,45 zł/m²
Dom z tarasem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²
539 000 zł133,04 m² 4 051,41 zł/m²
133 125 zł1 065 m² 125 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
279 000 zł1 038 m² 268,79 zł/m²
Dom z tarasem Włocławek
Zawiśle,Włocławek
865 000 zł157 m² 5 509,55 zł/m²
145 000 zł1 232 m² 117,69 zł/m²
310 000 zł65,49 m² 4 733,55 zł/m²
679 000 zł179,79 m² 3 776,63 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włocławek, Zawiśle
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2