dowolna

Mieszkania wyremontowane Włocławek - Oferty sprzedaży i wynajmu

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 050 zł35 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, w budynku wielorodzinnym na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 35m2 plus antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2-piętrze w bloku w centrum miasta Mieszkanie: - jasny aneks kuchenny z przestronnym salonem - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjatkowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw. wraz z tarasem ok. 30 mkw. do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie z wyjściem na taras, 3 pokoje, łazienka i oddzielna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Włocławek

Śródmieście,Włocławek

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem śliczną kawalerkę w Centrum Włocławka. Lokal o powierzchni 25 m kw usytuowany jest na parterze w niskim bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na ul Stodólnej w bloku na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 52m2 dwa pokoje, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jednostka E,Włocławek

297 000 zł51 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę ślicznego, przytulnego mieszkania na trzecim piętrze w niskim bloku. Osiedle położone w wyjątkowej lokalizacji, jednostka E, jedyne takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 48m kw usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2- piętrze w nowszym 4-piętrowym bloku z windą. Osiedle Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie rozkładowe, jasne: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta na terenie zamkniętym. Mieszkanie o powierzchni 70m2, trzy pokoje, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stodólna

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na ul Stodólnej w nowym bloku na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 46m2, dwa pokoje umeblowane i wyposażone. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Zazamcze,Włocławek

405 000 zł74 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie z dwoma balkonami, we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Oferta dostępna wyłącznie W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze - Przylesie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Oferta dostępna wyłącznie U nas. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie po remoncie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku w Centrum miasta. Powierzchnia lokalu wynosi 44,7m2 i składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

269 000 zł49 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Oferta godna szczególnego zainteresowania. Dostępna wyłącznie U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Zazamcze,Włocławek

250 000 zł45 m² 5 495,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mapa Nieruchomości przedstawia państwu jednostronne , rozkładowe dwupokojowe klimatyzowane mieszkanie na bardzo popularnym osiedlu Zazamcze. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe położone na 4-piętrze w wieżowcu na Osiedlu Zazamcze. Mieszkanie jasne, dwustronne : - jasna kuchnia ( z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

245 000 zł40 m² 6 049,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka na terenie zamkniętym. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Nieruchomość o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

154 000 zł47 m² 3 276,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w ścisłym Centrum Włocławka. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Nieruchomość o powierzchni 47m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Włocławek

550 000 zł89 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Kamienica bezczynszowa, wspólnota mieszkaniowa. Kamienice zamieszkuje 6 rodzin. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, przedszkole, szkoła. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

313 000 zł58 m² 5 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 58m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W atrakcyjnej cenie informacje ogólne: przestronne mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Standard wykończenia idealny, po remoncie. Dostępne od zaraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Dwustronna, rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

275 000 zł49 m² 5 658,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe położone na 3-piętrze w bloku cztero- piętrowym, na Osiedlu Południe Mieszkanie jasne, dwustronne : - jasna kuchnia - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek

1 700 zł42 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2- piętrze w 3 -piętrowym bloku z windą w centrum miasta. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zazamcze w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 33m2, dwa pokoje, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na ulicy Celulozowej. Mieszkanie o powierzchni 56m2, dwa pokoje, całkowicie umeblowane i wyposażone. Cena najmu 1300zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

330 000 zł42 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaz: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2- piętrze w 3 -piętrowym bloku z windą w centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe, jasne 42,5 m2: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Południe,Włocławek

285 000 zł49 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m z oddzielną kuchnią, położone na 7. piętrze budynku. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

165 000 zł65 m² 2 526,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie tbs do odstąpienia we Włocławku ul. Celulozowa. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Przekazanie nieruchomości odbywa się poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

1 200 zł61 m² 19,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na wynajem we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal po generalnym remoncie o powierzchni 60,6 m kw usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

241 000 zł40 m² 6 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie w Centrum Włocławka. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia