dowolna

Mieszkania wyremontowane Włocławek - Oferty sprzedaży i wynajmu

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

215 000 zł37 m² 5 858,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 36,70 m2, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Południe. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Włocławek

Południe,Włocławek

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem bardzo zadbaną kawalerkę we Włocławku, na osiedlu Południe, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 41 m2 usytuowane na 2 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kapitulna

Południe,Włocławek

840 000 zł95 m² 8 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe, luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94,98 mkw , położone na 4. piętrze nowego, okazałego, sześciopiętrowego budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

199 000 zł51 m² 3 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 51 m kw usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Południe,Włocławek

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,60 mkw + przynależna piwnica 5,19 mkw - pełna własność, z księgą wieczystą i udziałem w gruncie - co, na życzenie klienta, pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,70 mkw, położone na 2. piętrze bloku 11-piętrowego, przy ul. Kaliskiej, na Os. Południe we Włocławku, z balkonem loggią, o klasycznym, najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

360 000 zł62 m² 5 760 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkani e o powierzchni 62,5 mkw znajdującego się na 4 piętrze 4 - piętrowego bloku na osiedlu Południe we Włocławku. Najważniejsze informacje : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Kazimierza Wielkiego, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 49 m2, usytuowane na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Osiedle bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 48,50m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji na osiedlu Zazamcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Michelin,Włocławek

435 000 zł56 m² 7 819,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkani e o powierzchni 55,63 mkw, znajdującego się na 1 piętrze 4- piętrowego bloku z windą na osiedlu Michelin we Włocławku. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawiśle,Włocławek

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie poddaszowe w odnowionej kamienicy - miejsce, w którym każdy dzień może zaczynać się i kończyć na ogromnym tarasie, z widokiem na panoramę miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

307 000 zł45 m² 6 822,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mapa Nieruchomości prezentuje śliczne , komfortowe mieszkanie na sprzedaż, położone w czteropiętrowym bloku w Centrum Włocławka. Lokal mieszkalny został całkowicie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Południe. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

459 000 zł60 m² 7 641,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,07 m , zlokalizowane w doskonałej części Włocławka przy ulicy Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Zazamcze,Włocławek

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Zazamcze, województwo kujawsko-pomorskie, w centralnej Polsce. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Michelin,Włocławek

370 000 zł57 m² 6 452,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z dwoma miejscami parkingowymi we Włocławku, teren zamknięty, na jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienna

Zazamcze,Włocławek

1 300 zł48 m² 26,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku, wykończone - okna pcw, w pokojach na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Zazamcze,Włocławek

220 000 zł29 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu wyjątkową kawalerkę na sprzedaż o pow. 29m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji na osiedlu Zazamcze. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 42 m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na terenie zamkniętym. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

445 000 zł63 m² 7 041,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Stodólnej w centrum miasta w pobliżu włocławskich bulwarów. Usytuowanie bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 450 zł38 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze o powierzchni 38,50 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem piękne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Południe,Włocławek

1 300 zł33 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrium Nieruchomości oferuje mieszkania na wynajem o powierzchni 33,20 mkw na osiedlu Południe. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 32,20 kmw; - piętro: 4 w 4 - piętrowym bloku; - ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Zazamcze,Włocławek

1 200 zł40 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,40 mkw, położone na 10. piętrze bloku 11-piętrowego, przy ul. Bajecznej, na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem, estetycznie i solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

522 000 zł72 m² 7 290,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe o powierzchni 71,60m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Michelin,Włocławek

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrium Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 57 mkw na osiedlu Michelin w nowym bloku z windą. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 57 kmw; - piętro: 4 w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

269 000 zł43 m² 6 222,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe o powierzchni 43,23m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki, zlokalizowanej w samym centrum Włocławka. To doskonała propozycja dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stodólna

Śródmieście,Włocławek

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie w Centrum Włocławka - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 69,57 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

499 000 zł60 m² 8 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,20m2 usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

560 000 zł106 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 106 m . Mieszkanie bezczynszowe w budynku 4 rodzinnym (1 piętro w 1-piętrowym domu wielorodzinnym z 2007 roku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Południe - Jednostka "e". Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

307 000 zł49 m² 6 265,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,60 mkw, położone na siódmym piętrze bloku 11-piętrowego, na Os. Południe we Włocławku, z balkonem o powierzchni 2,27 mkw (0,89 m x 2,54 m),od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Południe, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

998 zł18 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18,27 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego przy Al. Chopina we Włocławku, nowo wykończone, czyste, niezwykle pomysłowo, funkcjonalnie urządzone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł56 m² 35,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 56,28 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na terenie zamkniętym. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszowa

Śródmieście,Włocławek

330 000 zł46 m² 7 252,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji w Centrum miasta przy ul. Olszowej o powierzchni 45,50 m2 na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu atrakcyjne i pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70 m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij