dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Włocławek - Sprzedaż i wynajem

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej funkcjonalnych i lubianych części osiedla Zazamcze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,70 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: przestronne i funkcjonalne 3 pokoje na os. Południe Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Włocławku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstwia Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58,55 m² 34,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ciekawe mieszkanie usytuowane przy Parku Sienkiewicza, w najbardziej prestiżowej lokalizacji Włocławka. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

188 000 zł33 m² 5 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja - Zazamcze przy lesie w niskim bloku! Mieszkanie idealne pod inwestycje typu wynajem. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.33 m 2 na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,80 mkw, położone na 4. piętrze bloku 5-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka, wyjątkowo przyjazne, ciepłe i słoneczne, z widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł58,60 m² 4 778,16 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,60 mkw , wraz z użytkowaną piwnicą, położone na 6. piętrze bloku 11-piętrowego, w centralnym punkcie Osiedla Zazamcze we Włocławku ,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38 m² 11 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 mkw + użytkowana piwnica, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego , z cegły, przy ul. Jagiellońskiej w Centrum Włocławka. Tradycyjne M-3.

Szczegóły ogłoszenia

189 700 zł35,09 m² 5 406,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości M3 z balkonem w świetnej lokalizacji - Włocławek, ul. Chopina 17 Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie/zazamcze/ 46 m 2 /1 piętro/ balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze ul. Wieniecka 4 piętrowy blok na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł50,90 m² 5 756,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Wyjątkowa lokalizacja - Jednostka E , 2 pokoje na 1 piętrze! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,90 m 2 , na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,79 mkw + użytkowana piwnica, położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego przy Al. Chopina w Centrum Włocławka, z balkonem, dwustronne, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł69,97 m² 4 844,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 pln Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością w sercu Włocławka, prezentowaną przez Arkadia Nieruchomości. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

**** oferta W biurze DML-ms-3065 **** Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Południe (jednostka E) we Włocławku. Parametry podstawowe: - powierzchnia: 51,40m2 - piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,80 m² 6 990,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Standard dla wymagających, gotowe do zamieszkania, jednostka E. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne, umeblowane i wyposażone trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 42,8 m ( 50 m powierzchni liczonej po podłodze) Śródmieście | 275 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł33,20 m² 6 536,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Południu przy lesie! Oferujemy do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,20 m 2 na drugim piętrze w bloku 4-piętro wym położone na osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 49m 2 , usytuowane na 11 piętrze w wieżowcu na Zazamczu. Nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 mkw położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, w samym Centrum Włocławka, przy ulicy Świętego Antoniego, z dużym, zadaszonym balkonem (6,06.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

185 000 zł32 m² 5 727,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Zazamczu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj komfortowo na Zazamczu! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 1. piętrze 4-piętrowego, ocieplonego bloku z nową elewacją przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

365 000 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, jasne, dwustronne, gotowe do zamieszkania dla nowych właścicieli. Mieszkanie zadbane, czyste, duży balkon. Funkcjonalne 3 duże pokoje z możliwością zrobienia na 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienna

Zazamcze,Włocławek

280 000 zł54 m² 5 204,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 49m + powierzchnie przynależne, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Zazamcze,Włocławek

169 000 zł28 m² 5 950,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,40 mkw , położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Zazamcze we Włocławku, pokój o powierzchni 15,97 mkw, z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

259 000 zł48 m² 5 383,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu śliczne mieszkanie o powierzchni 48,11 m kw, usytuowane na 4 z 4 pięter w bloku bez windy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

310 000 zł40 m² 7 711,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 40,20 m kw., usytuowane na 4 z 11 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. To miejsce może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

389 000 zł73 m² 5 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, jasne, dwustronne, gotowe do zamieszkania dla nowych właścicieli. Cena: 389.000 PLN Mieszkanie zadbane, czyste, duży balkon. Funkcjonalne 3 duże pokoje z możliwością zrobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

230 000 zł39 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Mapa Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na najbardziej atrakcyjnej dla mieszkańców Włocławka dzielnicy Południe w bloku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

315 000 zł49 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 48,6 m w bloku- wieżowcu na 4. piętrze z windą. Piwnica ok 6 m . Posiada trzy jasne pokoje z dużymi oknami i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 4,26 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszowa

Śródmieście,Włocławek

445 000 zł55 m² 8 074,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Do mieszkania przynależy piwnica. Po generalnym remoncie - Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze, w spokojnej części osiedla. Mieszkanie po remoncie, w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sienkiewicza

Południe,Włocławek

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Południe, przy ul.Sienkiewicza 12, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Śródmieście,Włocławek

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Śródmieście,Włocławek

260 000 zł39 m² 6 735,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Oferuję stylowe, 2-pokojowe mieszkanie (38,6 m2), wykończone w wysokim standardzie. To świetne miejsce dla kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży dwupokojowego mieszkania sercu urokliwej i cichej części Zazamcza! Powierzchnia - 40 mkw. Salon z pięknym widokiem na las. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,70 mkw, położone na 7. piętrze bloku 11-piętrowego, w samym Centrum Osiedla Południe we Włocławku, idealne dla nabywcy w każdym wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

290 000 zł55 m² 5 292,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Południe,Włocławek

360 000 zł61 m² 5 930,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży. Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, niskim bloku. To nieruchomość gotowa do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 mkw , położone na parterze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem , z najbardziej poszukiwanym, w tym.