dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Włocławek - Oferty sprzedaży i najmu

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrężna

Wschód Mieszkaniowy,Włocławek

435 000 zł56 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Jeśli cenisz sobie wysoki standard w fajnej lokalizacji, to ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

265 000 zł37 m² 7 214,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym W Centrum Włocławka. Mieszkanie komfortowe, jasne: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

32026. Tylko U nas najpiękniejsze widoki włocławek! słońce wita! Polecamy Państwu mieszkanie w niskim bloku z cegły - Włocławek Reymonta. Mieszkanie posiada dwa duże jasne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

265 000 zł37 m² 7 220,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie po generalnym remoncie położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Chopina. Mieszkanie jednostronne o powierzchni 36,73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arentowicza

Południe,Włocławek

370 000 zł61 m² 6 095,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży mieszkanie M-4 prawo spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą znajdującego się na osiedlu południe we Włocławku. Mieszkanie jest dwustronne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

175 000 zł36 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mapa Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie położone w niskim bloku w Centrum Włocławka. Budynek wybudowany w 1972 roku, ocieplony i zadbany, położony jest przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

315 000 zł45 m² 7 010,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mapa Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku na III piętrze na Zazamczu. Nieruchomość o powierzchni 44,93m2 przeszła w ubiegłym roku generalny remont. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Śródmieście,Włocławek

240 000 zł61 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 61,02m2 położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Południe,Włocławek

409 000 zł74 m² 5 497,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mapa Nieruchomości przedstawia państwu ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego 4-pokojowego mieszkania, które znajduje się w wieżowcu na 11 piętrze, blok znajduje się na najbardziej pożądanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniecka

Zazamcze,Włocławek

199 000 zł45 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 45 m2 zlokalizowanego na Zazamczu w niskim bloku. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

180 000 zł40 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 7-piętrze w wieżowcu na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie dwupokojowe, jasne: - salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Włocławek

310 000 zł54 m² 5 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni 53,70 m , usytuowane w spokojnej okolicy tuż przy sercu miasta. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie trzypokojowe , położone na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym na Osiedlu zamkniętym w Centrum. Mieszkanie: - trzy pokoje - jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewińska

Południe,Włocławek

199 000 zł36 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Lokalizacja: osiedle Południe, włocławek Powierzchnia: 36 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 (w niskim bloku) Mieszkanie do własnej aranżacji. Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

210 000 zł46 m² 4 740,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mapa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 w bloku czteropiętrowym w Centrum miasta. Położenie lokalu na pierwszym piętrze jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Południe,Włocławek

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie na sprzedaż. Preferowana forma kontaktu to rozmowa telefoniczna po 16:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowe M4 usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Jednostka E,Włocławek

379 000 zł73 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73 m2, położonego na parterze niskiego bloku na Jednostce E. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

319 000 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni około 51 m2, położonego na 3. piętrze niskiego bloku na Jednostce E. Mieszkanie zostało starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fredry

Południe,Włocławek

179 000 zł36 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu urocze mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni około 36 m2, usytuowane na 6. piętrze nowoczesnego wieżowca na Osiedlu Południe. Cechy: w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

269 000 zł45 m² 6 004,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na Śródmieściu w niskim bloku na I piętrze. Budynek z cegły, ocieplony, pod blokiem wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Mieszkanie zadbane i jasne;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę ślicznego, nowoczesnego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskiej kamienicy na terenie zamkniętym. Osiedle położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielony Rynek

Śródmieście,Włocławek

102 000 zł32 m² 3 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie poddaszowe o powierzchni podłogi ok 32m2, użytkowej 25.52m2 ze względu na skosy. Nieruchomość po generalnym remoncie, ogrzewanie i ciepła woda z nowoczesnego kotła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbiegniewskiej

Południe,Włocławek

335 000 zł60 m² 5 537,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę trzypokojowego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskim bloku, budynek ustawiony prostopadle do ulicy Zbiegniewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kolanowszczyzna

Kolanowszczyzna,Włocławek

252 000 zł63 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M4 położone na czwartym piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone w pobliżu Parku Łokietka. Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz zaaranżować według własnego gustu? Sprawdź tę ofertę! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na 6 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Śródmieście,Włocławek

148 000 zł24 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam ładna kawalerkę na ulicy Reymonta we Włocławku. 3 piętro. Wszystko jak w opisie. Cena 148 zł do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jednostka E,Włocławek

297 000 zł51 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę ślicznego, przytulnego mieszkania na trzecim piętrze w niskim bloku. Osiedle położone w wyjątkowej lokalizacji, jednostka E, jedyne takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł55 m² 3 432 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas- wyłączność! Zapraszam biura do współpracy. Nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Nietuzinkowe, ciekawe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,07 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

390 000 zł66 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż śliczne, duże mieszkanie położone na II piętrze niskiego bloku w Centrum miasta w pobliżu Parku Łokietka. Mieszkanie z klasą, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Włocławek

249 000 zł59 m² 4 249,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż , dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze niskiego bloku w Centrum miasta w pobliżu Parku Łokietka. Mieszkanie o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

320 000 zł62 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone na drugim piętrze, posiada balkon, wszystkie pokoje rozkładowe, wydzieloną kuchnię, łazienkę z oddzielnym wc. Na półpiętrze schowek. Na wyposażeniu kuchni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł55 m² 3 613,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas- wyłączność! Nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Nietuzinkowe, ciekawe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,07 m2 położone w Śródmieściu Włocławka - Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie po remoncie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku w Centrum miasta. Powierzchnia lokalu wynosi 44,7m2 i składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniecka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł49 m² 4 489 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m do remontu, położone w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od szkoły, przedszkola, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Zazamcze,Włocławek

250 000 zł45 m² 5 495,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mapa Nieruchomości przedstawia państwu jednostronne , rozkładowe dwupokojowe klimatyzowane mieszkanie na bardzo popularnym osiedlu Zazamcze. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe położone na 4-piętrze w wieżowcu na Osiedlu Zazamcze. Mieszkanie jasne, dwustronne : - jasna kuchnia ( z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodębska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

429 000 zł91 m² 4 729,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4-pokojowe do własnej aranżacji o powierzchni 90,70 m2, jest doskonała inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy. Dogodna komunikacja, w promieniu 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Włocławek

550 000 zł89 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Kamienica bezczynszowa, wspólnota mieszkaniowa. Kamienice zamieszkuje 6 rodzin. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, przedszkole, szkoła. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

175 000 zł38 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe położone na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym na Osiedlu Zazamcze. Mieszkanie jasne, dwustronne : - kuchnia - salon z balkonem -.