dowolna

Mieszkania w nowym bloku Włocławek - Oferty sprzedaży lub najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł72,78 m² 9 604,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Włocławka z dużą, funkcjonalnie zaaranżowaną loggią idealną na poranną kawę, relaks i mały ogród w środku miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,86 m² 8 937,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Włocławek (centrum Handlowe Wzorcownia) mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nie umeblowane. W pobliżu duzo sklepów przedszkoli i silownia. Spokojna okolica w nowym budownictwie. Teren bloku jest ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,20 m² 7 312,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m , położone w kameralnym bloku z cegły z lat 90., którego zabudowa przypomina bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu przy Wzorcowni we Włocławku o powierzchni 68 m 2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku.Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł40,77 m² 8 707,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,77 mkw + komórka lokatorska 4,74 mkw - pełna własność, z gruntem i księga wieczystą - położone w prestiżowym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,69 m² 10 280,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowy apartament o powierzchni blisko 47 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wojska Polskiego 19 w ścisłym Centrum Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 424 zł88,86 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe z garderobą Osiedle Stara Fabryka Przedstawiamy kolejną propozycję w ramach III Etapu Osiedla Stara Fabryka przy ul. Smolnej 1 we Włocławku starannie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37,50 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Tylko u nas! Atrakcyjna kawalerka w apartamentowcu na osiedlu zamkniętym blisko Parku Łokietka! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,50 m 2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,15 m² 33,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja! Tylko u nas! Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu zamkniętym przy parku Sienkiewicza! Oferujemy do wynajmu umeblowane mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł84,31 m² 5 918,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! Nowy 2 poziomowy apartament w Michelinie! Na wstępie Zyskujesz już 2 % wartości - brak podatku pcc od zakupu mieszkania! Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,78 m² 8 983,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie 61,78 m | os. Kazimierza Wielkiego | garaż | klimatyzacja Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł61,76 m² 6 444,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Moni Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie z klimatem, zlokalizowane we Włocławku, na prestiżowym Osiedlu Bursztynowym (kazimierza Wielkiego), przy ul. Żytniej. To wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 676 zł96,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową propozycję na rynku pierwotnym we Włocławku przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 96,39 m zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na Osiedlu Bursztynowym! Oferujemy do wynajmu komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49m 2 , a faktycznej 63m 2 usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m , położony w prestiżowym budynku z 2017 roku przy ul. Pow - głównej i prestiżowej ulicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,77 m² 8 560,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,77 m, położone w samym sercu Włocławka przy ul. Kościuszki 16, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie na osiedlu Zagajewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,3 m , które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł101,54 m² 8 755,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży mieszkania - osiedle bursztynowe, włocławek Cena: 889 000 zł Powierzchnia: 101 m Piętro: 6 / 6 Rok budowy: 2013 Dostępność: od zaraz Możliwość zakupu dwóch miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł88 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe, 2-poziomowe, o powierzchni 87,59 mkw , z miejscem garażowym , z przynależna piwnicą 13,92 mkw , położone na 1. piętrze i poddaszu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

460 000 zł75,02 m² 6 131,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które zapewni Ci wygodę, spokój oraz szybki dostęp do wszystkich udogodnień, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

476 000 zł56,20 m² 8 469,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mapa Nieruchomości prezentuje wyjątkową możliwość zakupu komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, o powierzchni 56m2 z dużym balkonem oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł50,17 m² 10 763,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,17 m 2 , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2827 **** Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu zamkniętym: włocławek os. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 36m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł69,51 m² 8 344,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjna oferta - pierwsze piętro blok Z windą Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w samym Centrum miasta, na osiedlu zamkniętym, w 2 piętrowym bloku z 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł53 m² 12 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**** oferta W biurze DML-ms-3019 **** Prezentacja video: Oferuje do sprzedaży całkowicie wykończone, umeblowane i wyposażone nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,06 m² 10 678,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 58,06m kw, usytuowane na 3 z 3 pięter w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

259 000 zł31 m² 8 245,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,41 mkw, położone na 1. piętrze , budynku 3-piętrowego, wzniesionego w 2009 r. w Centrum Włocławka , ok. 300 m od Parku im. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł56 m² 26,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie pomyślane, przestrzenne, jasne mieszkanie o powierzchni 56,28 mkw + komórka lokatorska 6,30 mkw, w którym przedpokój płynnie łączy się z jadalnią i dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Włocławek

298 150 zł34 m² 8 769,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Włocławek

379 763 zł43 m² 8 831,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,67 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Południe,Włocławek

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapitulna

Południe,Włocławek

367 128 zł51 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,99 mkw , w nowym osiedlu nowoczesnych budynków mieszkalnych, w terenie zamkniętym, przy ulicy Kapitulnej we Włocławku, do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

379 000 zł42 m² 8 974,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 42m2 z dużym, ustawnym balkonem urządzoną i wykończoną, umiejscowioną w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

180 m możliwości Przestronny apartament w centrum Włocławka Masz pomysł na swoje wymarzone mieszkanie albo szukasz miejsca na biuro czy kancelarię? Ten lokal może spełnić Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rzeczna

Śródmieście,Włocławek

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w apartamentowcu w samym sercu Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Wyjątkowa oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cienista

Michelin,Włocławek

800 zł30 m² 26,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,25 mkw, położone na 1. piętrze bloku 3 - piętrowego przy ul. Cienistej we Włocławku, znajdujące się w cichym osiedlu pełnym zieleni, sąsiadującym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wschód Mieszkaniowy,Włocławek

659 000 zł81 m² 8 175,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament o powierzchni 80,61 m2 na osiedlu zamkniętym we Włocławku. Najważniejsze informacje: - piętro: parter z ogrodem; - powierzchnia: 80,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

445 000 zł52 m² 8 508,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Nieruchomość, urządzoną i wykończoną o powierzchni 55m2 z dużym, ustawnym balkonem, umiejscowione w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

269 000 zł39 m² 6 825,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! okazja! Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament o powierzchni 39,41 mkw na osiedlu Bursztynowym we Włocławku. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitulna

Południe,Włocławek

1 700 zł38 m² 44,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,06 m , położone na pierwszym piętrze budynku 5-piętrowego, z szybką, nowoczesną windą, pod prestiżowym adresem, w budynku oddanym.