dowolna

Mieszkania z aneksem Włocławek - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

850 zł32 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2 - pokojowe mieszkanie we Włocławku, w nowym bloku, ciche osiedle, niedaleko Centrum. Mieszkanie umeblowane, wraz ze sprzętem agd. Pokój z aneksem kuchennym + sypialnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

70 000 zł55 m² 1 266,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Cesja partycypacji do mieszkania tbs na Zazamczu. Mieszkanie tbs o powierzchni 55,25 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na Zazamczu. Przedmiotowy lokal składa się z 2 pokoi ,widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od dnia 01-07-2013 r. mieszkanie w pełni umeblowane wraz ze sprzętem agd (lodówka, pralka, mikrofalówka, czajnik, odkurzacz). 1 pokój z aneksem kuchennym + sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chemików

Zazamcze,Włocławek

116 000 zł39 m² 2 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Chemików - osiedle Zazamcze. Bezpieczna i bardzo zielona okolica. W pobliżu przedszkole, szkoła, przychodnia lekarska, sklepy, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

850 zł34 m² 25,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie w pełni umeblowane, ze sprzętem agd, z dostępem do piwnicy i miejsca parkingowego. Opłata miesięczna 850 zł + media (energia, woda, gaz). Kaucja 850 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z K.W usytuowane na parterze w 3 kondygnacyjnym budynku Centrum ul. Chmielna. Nieruchomość o powierzchni 38 mkw, składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Południe,Włocławek

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, ciche, jasne, dwustronne mieszkanie w idealnej lokalizacji - blisko sklepy, punkty usługowe jak również las. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni , kuchni otwartej na jadalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

850 zł34 m² 25,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie od dnia 01-12-2012 r., w pełni umeblowane wraz ze sprzętem AGD. Mieszkanie nowe, w cichej dzielnicy, wraz z piwnicą i miejscem parkingowym na 1 samochód. opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:suterena/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2-pokojowe na zazamczu ul. Hoza od zaraz. Mieszkanie W pelni umeblowane, posiada 2 balkony I widok na las. W poblizu szkola przedszkole sklepy.   cena 750zl plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

850 zł47 m² 18,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe z aneksem kuchennym, mieszkanie w nowym budownictwie w ścisłym centrum miasta .Umeblowane, lodówka ,pralka, mikrofala, tv. Budynek monitorowany.850 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, w pełni umeblowane, ze sprzętem agd -wraz z miejscem parkingowym do wynajęcia od 20 lipca 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem na I piętrze,dwa pokoje,aneks kuchenny ,umeblowane,lodówka,pralka,tv. Monitoring budynku.1000zł +opłaty+kaucja.tel.   . Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

950 zł39 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, w pełni umeblowane, sprzęt agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w atrakcyjnej części włocławskiego Śródmieścia. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 zlokalizowane na 1 piętrze. 3 pokoje duży balkon. Salon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Południe,Włocławek

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Południe po remoncie z zabudową kuchni, aneksem kuchennym, nową instalacją co, elektryczna, wodociągowa. Bardzo dobra lokalizacja: las- idealny na spacery, dyskont spożywczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jednostka E

Jednostka E,Włocławek

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

przepiekny widok z balkonu na las. najlepsze 4-e pietro. zdjecia moge wyslac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie - 40 % aneks kuchenny wraz z pokojem dziennym oraz z sypialnią, i miejscem parkingowym, w pełni umeblowane ze sprzętem agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Włocławek,kujawsko-pomorskie

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po generalnym remącie , stanowiące odrębną własność. W mieszkaniu jest wszystko nowe! nowe meble , nowy sprzet agd zmywarka lodówka kuchnia wszystko na gwarancji.NOWE OKNA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Budowlanych

Zazamcze,Włocławek

61 000 zł18 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jest to mała kawalerka dla osoby starszej, lub samotnej.Osiedle ZAZAMCZE Parter,BLOK 4-PIĘTROWY,w pobliżu praktycznie wszystkie budynki użytecznosci publicznej, sklepy, pasaz handlowy,apteka. Duzy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bojakowskiego

Południe,Włocławek

348 000 zł90 m² 3 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie M5 poludnie ul. Bojakowskiego Mieszkanie całkowicie wyposażone i umeblowane. Mieszkanie o b. wysokim standardzie, 4 pokoje, w tym salon połączony z kuchnią, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

846 zł47 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w nowym budownictwie, i piętro, balkon, umeblowane, kuchnia w zabudowie, lodówka, pralka, tv, szafa Indeco cena 850 + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

280 000 zł60 m² 4 666 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze w zamkniętym osiedlu apartamentowym. Stan bardzo dobry, rok budowy 2006. Zapraszam, opłaty ponosi kupujący(notariusz)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, w pełni wyposażone mieszkanie składające się z 1 pokoju , kuchni z aneksem, przedpokoju i łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planty

Południe,Włocławek

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe otwarte. Kuchnia zabudowana, połączona z jadalnią. W przedpokoju szafa zabudowana Indeco. W pokojach panele. Okna wymienione. Balkon odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Południe,Włocławek

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Południe po remoncie z zabudową kuchni, aneksem kuchennym, nową instalacją co, elektryczna, wodociągowa. Lodówka, pralka, nowa kuchenka w zabudowie, szafa typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1)osiedle zamknięte. 2)dwa balkony. 3)komórka lokatorska 3,40 m2. 4)w mieszkaniu duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. 5)podłogi dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zazamcze,Włocławek

1 400 zł37 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m , które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł52 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 zlokalizowane na terenie zamkniętym w Centrum. Mieszkanie składa się: - pokój połączony z aneksem kuchenny ok. 19 m2; -.