dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Włocławek - Lista ofert

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

1 600 zł48 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie pierwszy najem! Ciche, w pełni wyposażone 2 pokoje Włocławek, południe Tu wszystko pachnie nowością możesz być pierwszym najemcą po solidnym remoncie. Możesz być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

270 000 zł48 m² 5 601,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem, pokój dzienny o powierzchni 14,99 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

330 000 zł48 m² 6 832,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,30 mkw , położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem, z użytkowaną piwnicą, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

165 000 zł26 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe, położone w samym sercu Włocławka przy ul. Chopina. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniecka

Zazamcze,Włocławek

152 000 zł37 m² 4 075,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,30 mkw + użytkowana piwnica, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy Wienieckiej, na Os. Zazamcze we Włocławku, z balkonem. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Południe,Włocławek

900 zł38 m² 23,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 38,10 mkw, składające się z dużego, jasnego pokoju z balkonem, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położone na parterze bloku 4-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zazamcze,Włocławek

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej okolicy - osiedle Zazamcze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i zadbanego mieszkania, idealnego dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

154 000 zł27 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,58 mkw + przynależna piwnica 4,20 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Włocławek

344 000 zł43 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43m2 z dużym balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Plaza Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek

1 199 zł37 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,50 mkw + użytkowana piwnica 3,68 mkw, położone na parterze bloku 3-piętrowego, w samym Centrum Włocławka, przestrzenne, z wykończeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,80 mkw + przynależna piwnica 1,62 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - co, na życzenie klienta, pozwala na natychmiastowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płowiecka

Południe,Włocławek

229 000 zł37 m² 6 111,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Czyste zadbane do zamieszkania bez potrzeby remontu. Dwa pokoje plus oddzielna kuchnia z meblami w zebudowie.Szafa na przedpokoju oraz zabudowana szafa w sypialni. Klimatyzacja założona rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Zazamcze,Włocławek

189 000 zł32 m² 5 851,39 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 mkw , położone na 7. piętrze bloku 11-piętrowego, na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku - optymalnie, komfortowo urządzony 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

279 999 zł47 m² 5 982,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania na Zazamczu? Posiadamy w ofercie wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w bloku z cegły na 4 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Nieruchomość na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Michelin,Włocławek

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Michelin. Przytulne 40 metrowe mieszkanie, funkcjonalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Południe,Włocławek

360 000 zł62 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Południe. Mieszkanie jest po remoncie. Gustownie i nowocześnie wykończone! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,80 mkw + użytkowana piwnica, położone na czwartym piętrze bloku 4-piętrowego, wybudowanego w 1997 r. z cegły, na Os. Zazamcze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

449 000 zł70 m² 6 405,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,10 mkw + piwnica, położone na 1. piętrze 4-piętrowego bloku z cegły z 1995 r., przy ulicy Toruńskiej, na Osiedlu Zazamcze we Włocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Południe,Włocławek

389 000 zł71 m² 5 478,87 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w bloku z windą. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Południe, w otoczeniu innych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,90 mkw, z piwnicą o powierzchni 8,00 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

359 000 zł70 m² 5 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,70 mkw, z założoną księgą wieczystą, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, wybudowanego w 1996 r. z cegły, w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż usytuowane w wysokim bloku na osiedlu Zazamcze. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z 2 pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na 3. piętrze w niskim bloku na os. Kazimierza Wielkiego. W pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Południe,Włocławek

359 000 zł71 m² 5 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Mapa Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na najbardziej atrakcyjnej dla mieszkańców Włocławka dzielnicy Południe w bloku wybudowanym w 1992r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Włocławek

1 461 000 zł140 m² 10 435,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Rzecznej na wzniesieniu z widokiem na Park Sienkiewicza i Rzekę Zgłowiączkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu propozycję sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m , usytuowanego na parterze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z 1973 roku. Lokal sprosta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,80 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 2,52 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal mieszkalny na wynajem, o powierzchni 32 m2, usytuowany na 4 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Zazamcze,Włocławek

420 000 zł70 m² 5 991,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

209 000 zł38 m² 5 437,04 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mapa Nieruchomości prezentuje: dwupokojowe mieszkanie idealne na start Zazamcze, ul. Toruńska Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnych upodobań? A może planujesz inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

385 000 zł62 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | balkon | 2 piwnice | możliwość dokupienia garażu Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe (salon + sypialnia + gabinet) Powierzchnia: ok.62 m Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

255 000 zł48 m² 5 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje w sercu oś. Południe - blok z cegły! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,5 m , położone w doskonałej lokalizacji na Południu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

389 000 zł67 m² 5 805,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,60 mkw + piwnica o powierzchni 6,80 mkw, z garażem blaszakiem pod blokiem, z dużym, zadaszonym balkonem loggią, z suszarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Zazamcze,Włocławek

157 000 zł32 m² 4 860,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 mkw, na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, wraz z użytkowaną piwnicą, pokój dzienny o powierzchni 10,85 mkw, sypialnia - 8,74 mkw, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

290 000 zł53 m² 5 513,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w sercu miasta, znajdujące się w dwupiętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 1990 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu na popularnym Osiedlu Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

265 000 zł48 m² 5 497,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż bezpośrednia- pośrednikom dziękuję. Witam! Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48,20 m2, usytułowane na I piętrze w bloku dwupiętrowym, położonym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienna

Zazamcze,Włocławek

1 232 zł32 m² 38,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 mkw, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ul. Promiennej, na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku, wykończone: okna pcw (z żaluzjami), parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wyjątkowego, wyposażonego w meble oraz sprzęt agd dwupokojowego mieszkania. 39m2 to powierzchnia, którą właściciele gustownie urządzili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje ofertę komfortowego, czteropokojowego mieszania. Mieszkanie o powierzchni 58 m znajduje się na 4. piętrze wieżowca na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

230 000 zł48 m² 4 840,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Kazimierza Wielkiego w bloku z 1974 roku. Mieszkanie dwustronne z odrębną widną kuchnią i balkonem znajduje się na pierwszym piętrze.