dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Włocławek - Sprzedaż i najem

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta W biurze DML-mw-3064 *** Oferuje do wynajmu bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na pograniczu Centrum i os. Kazimierza Wielkiego (ul. Leśna) Mieszkanie o pow. 61m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje przy Bulwarach | 52 m | gotowe do zamieszkania Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 52,07 m , zlokalizowane w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 30m położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo oferuje komfortowy apartament na wynajem, zlokalizowany w samym centrum miasta. Lokal o powierzchni 40 m2, składa się z: salonu połączonego z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 39 m , zlokalizowanego na 8. piętrze budynku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł50,90 m² 5 756,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Wyjątkowa lokalizacja - Jednostka E , 2 pokoje na 1 piętrze! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,90 m 2 , na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,70 m² 6 243,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku - osiedle Południe, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M4 o powierzchni 56m2 z dużym balkonem. Mieszkanie umiejscowione na czwartym piętrze niskiego bloku. # świetna lokalizacja dla ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,80 m² 6 990,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Standard dla wymagających, gotowe do zamieszkania, jednostka E. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne, umeblowane i wyposażone trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 mkw położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, w samym Centrum Włocławka, przy ulicy Świętego Antoniego, z dużym, zadaszonym balkonem (6,06.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2827 **** Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu zamkniętym: włocławek os. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 36m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł53 m² 12 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**** oferta W biurze DML-ms-3019 **** Prezentacja video: Oferuje do sprzedaży całkowicie wykończone, umeblowane i wyposażone nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m2 usytuowane na 2 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Okrężnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienna

Zazamcze,Włocławek

280 000 zł54 m² 5 204,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 49m + powierzchnie przynależne, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

227 000 zł47 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, idealne dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub inwestycji z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 4-piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Planty

Południe,Włocławek

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjną dużą kawalerkę w dobrej lokalizacji, na 1-wszym piętrze. Mieszkanie jest po remocie, z nowymi meblami kuchennymi i pokojowymi. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Włocławek

615 000 zł55 m² 11 241,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,71 m2, usytuowany na 1 piętrze w 6-kondygnacyjnym apartamentowcu Plaza Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Południe,Włocławek

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Południe, ul Chłodna w dobrej lokalizacji, blisko centrum handlowe Castorama, ośrodek zdrowia, szkoła, dworzec oraz przystanek autobusowy. Do kwoty najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 50m2 usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Włocławek

789 000 zł66 m² 11 887,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 66,37m2 usytuowany na 4 piętrze 6-kondygnacyjnego Apartamentu Plaza Park, z windą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł66 m² 5 175,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis oferty brb Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5 m, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Włocławek

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - Kawalerka 37 m | 1 piętro | osiedle Śródmieście | Loggia | Blok 2 piętrowy przy Parku Łokietka Biuro Nieruchomości Do Kwadratu prezentuje ofertę najmu - przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54 m2 usytuowany na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z windą oraz dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Południe,Włocławek

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 62 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 11 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Południe,Włocławek

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością przedstawia ofertę komfortowego trzypokojowego mieszkania usytuowanego w spokojnej części dzielnicy Południe. Cicha okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

319 000 zł58 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Budynek położony na osiedlu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Południe,Włocławek

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

279 000 zł52 m² 5 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego - bursztynowe, ul. Żytnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Włocławek

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - 2 pokoje 32 m | Parking | osiedle Michelin | Przy Lesie | Teren zamknięty Biuro Nieruchomości Do Kwadratu prezentuje ofertę najmu - przytulne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Południe,Włocławek

1 700 zł49 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 48,60m2, ul. Noakowskiego, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,1 piętro, 2 pokoje z kuchnią. Umeblowane.(meble, telewizor -nowe), kuchnia w zabudowie. Posiadam miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Południe,Włocławek

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę przytulnego mieszkania na wynajem, usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku z windą. Budynek położony na osiedlu Południe. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

249 000 zł48 m² 5 155,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, przy Tamie - ul.Płocka, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzeczna

Zazamcze,Włocławek

1 150 000 zł140 m² 8 185,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy wyjątkowy apartament, usytuowany przy Parku Sienkiewicza, w najbardziej prestiżowej lokalizacji Włocławka. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

367 000 zł49 m² 7 551,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego M3 położonego na ósmym piętrze w wysokim bloku, budynek ustawiony równolegle do ulicy Kaliskiej, głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rzeczna

Śródmieście,Włocławek

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w apartamentowcu w samym sercu Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Wyjątkowa oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cienista

Michelin,Włocławek

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe z widokiem na las ul. Cienista Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania, które stanowi idealne połączenie estetycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewińska

Południe,Włocławek

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,90m kw, usytuowane na 4 z 4 pięter w budynku wybudowanym w latach.