dowolna

Nieruchomości Włocławek - Oferty wynajmu nieruchomości

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

600 zł52 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bloku na 5 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 52m2 przeznaczone na długoterminowy najem ( 10 lat ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Południe

Południe,Włocławek

25,79 zł/m²190 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem lokal zlokalizowany na osiedlu Południe w obiekcie usługowym przy głównej ulicy. Lokal o powierzchni 190m2, 7 pomieszczeń plus pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

3 600 zł150 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na wynajem nieruchomość komercyjną o powierzchni 150m2 usytuowaną na zagospodarowanej, ogrodzonej działce. Magazyn z rampą załadunkową (magazyn ok 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

1 000 zł38 m² 26,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem mieszkanie we Włocławku przy ulicy Płockiej. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Michelin,Włocławek

6 900 zł220 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:748 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na wynajem dom umiejscowiony na działce o powierzchni 748m2, na prężnie rozwijającym się Osiedlu Michelin przy samym lesie. Na niebanalny projekt Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia za pośrednictwem biura Nordhaus mieszkanie w centrum, w bloku. Mieści się na 1 piętrze, 2 pokoje. Kuchnia umeblowana, pokoje bez mebli. Cena 1100 zł + 500 zł. czynsz. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajmem mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta na Pl Kolanowszczyzna w wieżowcu na pierwszym piętrze. Mieszkanie 64m2, trzy pokoje, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zazamcze w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 37m2, dwa pokoje, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witosa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

22 zł/m²963 m² 21 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Włocławek, ul. Witosa 5. Powierzchnia handlowa/wystawiennicza 963 m2 (z zapleczem socjalnym) zlokalizowana w jednokondygnacyjnym pawilonie o przeznaczeniu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 1- piętrze w wieżowcu. Osiedle Poludnie Mieszkanie rozkładowe, jasne: - salon z balkonem - sypialnia - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem piękne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe - Jednostka "e". Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł20 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Osiedle południe, kuchnio-pokój +pokój+łazienka z prysznicem.Ogrzewanie gazowe,jest lodówka pralka i pewne miejsce parkingowe.Oplaty 1200zl plus opłaty za użytą wodę ogrzewanie odpady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł23 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: apartament typu studio znajdujące się blisko centrum nieopodal parku Łokietka we Włocławku. Apartament: - pokój typ studio z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

1 200 zł49 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym na Osiedlu Południe. Mieszkanie: - dwie odrębne sypialnie - jasna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem kawalerkę zlokalizowaną na osiedlu Zazamcze w wieżowcu na 5 piętrze. Mieszkanie po remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Pusta

Południe,Włocławek

500 zł16 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój 16m2 z aneksem kuchennym i łazienką. Centralne ogrzewanie z miasta, blisko sklepy i 5min. na dworzec kolejowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Włocławek

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na parterze w bloku 4-piętrowym w centrum miasta. Pekna okolica blisko park Sienkiewicza.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie trzypokojowe , położone na 3-piętrze w bloku 3-piętrowym w centrum miasta Włocławek. Mieszkanie: - dwie odrębne sypialnie ( szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zazamcze,Włocławek

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 9- piętrze w bloku11 piętrowym na Osiedlu Zazamcze. Mieszkanie: - widna kuchnia - salon - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie trzypokojowe , położone na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym na Osiedlu Południe. Mieszkanie: - dwie odrębne sypialnie - salon - jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

110 zł/m²104 m² 11 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo- usługowy położony przy Pl. Wolności we Włocławku o powierzchni 104 m2. Unikalna lokalizacja, w centrum miasta zapewnia doskonałą komunikację i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²31 m² 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy wynajem lokali położonych w centrum miasta Włocławek. Lokale położone są w obiekcie handlowo-usługowym na drugim piętrze( winda),obecnie przystosowane są do prowadzenia biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Włocławek

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na os. Południe w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni, 37m2, dwa pokoje z balkonem. Cena 1 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biukom" Biuro Zarządzania I Obrotu Nieruchomości przedstawia mieszkanie 45 m2 do wynajęcia na osiedlu południe. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na 1 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zazamcze

Zazamcze,Włocławek

600 zł150 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcie dla firm (pracowników) dom jednorodzinny składający się z dwóch kondygnacji, parter i pierwsze piętro, na każdym piętrze znajduje się osobna kuchnia łazienka oraz po dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Południe

Południe,Włocławek

1 300 zł80 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biukom" Biuro Zarządzania I Obrotu Nieruchomości przedstawia mieszkanie 80 m2 do wynajęcia na osiedlu południe. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na 2 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszowa

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 3- piętrze w 4-piętrowym bloku. Osiedle Centrum Mieszkanie rozkładowe, jasne: - salon z balkonem - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

15 zł/m²450 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 450 m2, parter z oddzielnym wejściem, do dowolnej aranżacji przez wynajmującego. Istnieje możliwość aby wynajmujący wykonał zabudowę pod konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

15 zł/m²450 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy, usługowy o łącznej powierzchni 450 m2. Lokal przeznaczony jest do dowolnej aranżacji. Istniej możliwość aby wynajmujący wykonał zabudowę pod konkretne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Południe,Włocławek

1 500 zł49 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na parterze w bloku 2 piętrowym na Osiedlu Południe. Mieszkanie: - widna kuchnia w pełni wyposażona - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

1 800 zł41 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mały apartament znajdujący się na osiedlu południe w nowo wybudowanym bloku, bardzo luksusowo wyposażone, składające się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 36m2, dwa pokoje, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

1 300 zł80 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 100 zł44 m² 25,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie około 44m2, centrum miasta osiedle zamknięte. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, składa się z kuchni połączonej z salonem, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz Włocławek

Śródmieście,Włocławek

150 zł2 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biukom" Biuro Zarządzania I Obrotu Nieruchomości posiada do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Centrum Włocławka, koszt wynajmu wynosi 150 zł plus prowizja dla biura 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 50m2, centrum miasta, osiedle zamknięte. mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz garderoby. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Włocławek

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Południe,Włocławek

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Południe w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 30m2, jeden pokój, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym w centrum. Mieszkanie: - kuchnia w pełni wyposażona - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Michelin

Michelin,Włocławek

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie we Włocławku na osiedlu Michelin. Lokal usytuowany jest na terenie zamkniętym w nowym budownictwie. Nieruchomość znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij