dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Włocławek

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

308 000 zł46 m² 6 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,00 mkw , położone na parterze bloku 4-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka, z balkonem - zabezpieczonym roletą antywłamaniową, sterowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,7 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 3,10 mkw, pełna własność, z księgą wieczystą, z udziałem w gruncie, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

170 000 zł40 m² 4 273,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitulna

Południe,Włocławek

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,99 mkw , położone na 2. piętrze bloku 5-piętrowego, wybudowanego w 2021 r., w terenie zamkniętym, przy ul. Kapitulnej we Włocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

379 000 zł55 m² 6 888,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Lokal znajduje się w Centrum Włocławka, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal po generalnym remoncie zakończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49m2. Lokalizacja: mieszkanie to znajduję się w bardzo dogodnej lokalizacji miasta Włocławka czyli jego centrum, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

365 000 zł63 m² 5 775,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu - Śródmieście. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łęgska

Śródmieście,Włocławek

299 900 zł70 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 69,9 m Rodzaj mieszkania: poddaszowe Opis: mieszkanie o powierzchni 69,9 m , położone w centrum Włocławka. Mieszkanie znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku w Centrum miasta. Budynek ogrodzony, z bramą wjazdową na pilota, furtka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

369 000 zł61 m² 6 069,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Ten nowoczesny, śliczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Zazamcze,Włocławek

189 000 zł33 m² 5 751,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem śliczne mieszkanie bezczynszowe w bardzo zadbanej kamienicy w Centrum Włocławka. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,60 mkw, położone na 2. piętrze bloku 9-piętrowego, na Os. Południe we Włocławku, jasne, przestronne - salon o powierzchni 24,83 mkw, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

1 200 zł43 m² 27,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Oferta dostępna wyłącznie W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włocławek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż włocławek Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36m2 z dużym balkonem i miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwustronne 50 m2, 4/4 piętrze, 3 pokoje , kuchnia ,łazienka, wc, na osiedlu Zazamcze ,hoża 2 , odświeżone, okna plastikowe ,rolety dzień i noc,drzwi antywłamaniowe, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie z tarasem oraz miejscem postojowym, w apartamentowcu na terenie zamkniętym, w Centrum Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Michelin,Włocławek

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękny apartament z miejscem garażowym we Włocławku na nowopowstałym osiedlu niskiej zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Novena nieruchomości proponuje na sprzedaż: przedmiotem naszej oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m2, które posiada wiele atrakcyjnych cech: *liczba pokoi: 4 *duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

189 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego - przy Tamie, ul.Płocka. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł49 m² 6 089,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

618 000 zł112 m² 5 493,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnego apartamentu, jedynego w budynku na terenie zamkniętego osiedla we Włocławku. Ta niezwykła inwestycja spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Włocławek

Zazamcze,Włocławek

179 000 zł28 m² 6 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę po remoncie, we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Zazamcze. Oferta dostępna wyłącznie.