dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Włocławek

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogniowa

Śródmieście,Włocławek

489 000 zł106 m² 4 591,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Eleganckie mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106,49 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 13,81 mkw - pełna własność, z gruntem i księga wieczystą - w którym historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

309 000 zł39 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jakich mieszkań klienci poszukują najczęściej? Dwupokojowych, nie za dużych - do 40 mkw, na 1. lub 2. piętrze bloku 4-piętrowego, z balkonem, z jasną kuchnią, z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

147 200 zł29 m² 5 155,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,55 mkw , położone na 10, piętrze bloku 11-piętrowego przy ul. Toruńskiej, na Os. Zazamcze we Włocławku, z balkonem, z nietypowym dla tego metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 25 m2, położona na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Ostrowskiej. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

245 000 zł50 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50,4 m , położonego w sercu Włocławka przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Zazamcze,Włocławek

299 900 zł38 m² 7 912,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 5,44 mkw, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku na Osiedlu Zazamcze Przylesie , przy ul. Rajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

227 000 zł47 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, idealne dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub inwestycji z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Wolności

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbana kawalerka w samym centrum miasta - ul. Plac Wolności we Włocławku! Teren bloku ogrodzony oraz monitorowany - istnieje możliwość zaparkowania auta w środku osiedla na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Planty

Południe,Włocławek

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjną dużą kawalerkę w dobrej lokalizacji, na 1-wszym piętrze. Mieszkanie jest po remocie, z nowymi meblami kuchennymi i pokojowymi. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. To miejsce może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Południe,Włocławek

389 000 zł73 m² 5 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, jasne, dwustronne, gotowe do zamieszkania dla nowych właścicieli. Cena: 389.000 PLN Mieszkanie zadbane, czyste, duży balkon. Funkcjonalne 3 duże pokoje z możliwością zrobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

249 000 zł38 m² 6 520,03 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,19 mkw, położone na 2. piętrze bloku 11-piętroweggo, na Os. Kazimierza Wielkiego we Włocławku, z balkonem, dwustronne, jasne, przestrzenne - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Włocławek

615 000 zł55 m² 11 241,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,71 m2, usytuowany na 1 piętrze w 6-kondygnacyjnym apartamentowcu Plaza Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po remoncie na 4 piętrze w niskim bloku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż stylowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Włocławek

298 150 zł34 m² 8 769,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Włocławek

379 763 zł43 m² 8 831,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,67 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

315 000 zł49 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 48,6 m w bloku- wieżowcu na 4. piętrze z windą. Piwnica ok 6 m . Posiada trzy jasne pokoje z dużymi oknami i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 4,26 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Włocławek

144 000 zł28 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,70 mkw, położone na 7. piętrze bloku 11-piętrowego, w samym Centrum Osiedla Południe we Włocławku, idealne dla nabywcy w każdym wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Stylowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,8 mkw, położone na parterze zabytkowego segmentu mieszkalnego, wybudowanego w latach 20-tych XX wieku, z cegły, w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na zamkniętym osiedlu "karolina", przy ul.Leśnej. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Południe,Włocławek

360 000 zł61 m² 5 930,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży. Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, niskim bloku. To nieruchomość gotowa do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 mkw , położone na parterze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem , z najbardziej poszukiwanym, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 45m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku w wieżowcu z windą. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Osiedle Południe! Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 50m2 usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Włocławek

789 000 zł66 m² 11 887,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 66,37m2 usytuowany na 4 piętrze 6-kondygnacyjnego Apartamentu Plaza Park, z windą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł66 m² 5 175,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis oferty brb Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5 m, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

245 000 zł36 m² 6 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,50 mkw + użytkowana piwnica, położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego , w Centrum Włocławka, przy ul. Traugutta, z balkonem, wyłożonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 1-pokojowe przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 33m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym. Najem dla firm lub okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni 56m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

245 000 zł37 m² 6 693,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,60 mkw, usytuowane na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Południe we Włocławku - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54 m2 usytuowany na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z windą oraz dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,00 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego z cegły, przy ul. Płockiej we Włocławku - duży pokój otwarty na kuchnię, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Południe,Włocławek

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij