dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Włocławek

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Włocławek

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrium Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta przy ul.Chopina OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniego

Śródmieście,Włocławek

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze w kamienicy. Mieszkanie posiada plastikowe okna, jest docieplone kuchnia i łazienka w pełni wyposażona ( zmywarka pralka lodówko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 46 mkw ; - Piętro: 3-piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48m2 usytuowane na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,80 m , położone na parterze 4-piętrowego bloku na Os. Południe we Włocławku, w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Wolności

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbana kawalerka w samym centrum miasta - ul. Plac Wolności we Włocławku! Teren bloku ogrodzony oraz monitorowany - istnieje możliwość zaparkowania auta w środku osiedla na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,80 mkw, dwustronne - pełna własność, z gruntem, z księgą wieczystą - położone na parterze bloku 4-piętrowego, nas Os. Kazimierza Wielkiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Śródmieście,Włocławek

198 000 zł37 m² 5 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,80 mkw, położone na 2. piętrze (dokładnie na półpiętrze, między drugim a trzecim piętrem) bloku 4-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż, o powierzchni 48 m2, usytuowany na 3 piętrze w 4 -piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Zazamcze,Włocławek

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,70 mkw + użytkowana piwnica, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy Wesołej , na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,00 mkw + przynależna piwnica 2,12 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 4. piętrze bloku 11-piętrowego, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

M ieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,00 mkw + użytkowana piwnica, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem, z dobrym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,70 mkw + użytkowana piwnica 6,73 mkw, z oknem - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą, pozwalającą na łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jesionowa

Śródmieście,Włocławek

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Za przystępną cenę ładna kawalerka. Mieszkanie 20m2 na pierwszym piętrze po remoncie. Mieszkanie posiada pokój z aneksem kuchennym, łazienke i przedpokój .Umeblowane i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: własnościowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Włocławka. Oferujemy przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,87 m , położone na II piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

389 000 zł62 m² 6 245,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,28 mkw + przynależna piwnica 5,34 mkw, pełna własność - z gruntem i księgą wieczystą - położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

239 000 zł40 m² 5 946,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta! Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze bloku, w doskonałej lokalizacji - blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Chopina

Wschód Mieszkaniowy,Włocławek

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To ogłoszenie jest dla Ciebie! brb Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek

165 000 zł39 m² 4 198,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39,30 mkw + przynależna piwnica 5,95 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

199 000 zł38 m² 5 223,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,10 mkw + piwnica 4,50 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, wybudowanego w 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 37 m kw usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż 54 metrowe mieszkanie, usytuowane na komfortowej kondygnacji, bo na 2 piętrze niskiego bloku przy ulicy Toruńskiej. W nieruchomości , do której przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze o powierzchni 49 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe M4 po kapitalnym remoncie parter, 48 m , os. Kazimierza Wielkiego, włocławek Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

970 zł24 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo oferuje na wynajem kawalerkę, o powierzchni 24m 2 , usytuowane na 2 piętrze , w 4 piętrowym bloku, blisko sklepów, lasu, szkół, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości prezentuje na wynajem bardzo ładne 45m2 mieszkanie w Centrum miasta. Nieruchomość położona na czwartym piętrze niskiego, odświeżonego z zewnątrz bloku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Michelin,Włocławek

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie z miejscem parkingowym we Włocławku, teren zamknięty, na jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji na południu miasta. Blisko znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszowa

Śródmieście,Włocławek

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50 mkw - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z założoną księgą wieczystą (bez jakichkolwiek obciążeń, hipotek) - położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

369 000 zł49 m² 7 561,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , usytuowane na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo oferuje na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 45m 2 , usytuowane na parterze, w 4 piętrowym bloku , blisko sklepów, lasu, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie na wynajem! Przestronne i komfortowe mieszkanie położone w Włocławku, przy ulicy Żytniej na kameralnym i zielonym osiedlu Bursztynowym. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mapa Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie o pow. 48,5 m2, funkcjonalna przestrzeń idealna dla pary lub rodziny z jednym dzieckiem. Mamy tu dwa ustawne pokoje, które mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

229 000 zł39 m² 5 870,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrium Nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze wieżowca na osiedlu Zazamcze we Włocławku. Lokal dwustronny, bardzo słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Południe,Włocławek

349 800 zł33 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 33 m, położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z windą. Nieruchomość gotowa do zamieszkania w pełni wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Włocławek

360 000 zł51 m² 7 072,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe, gustownie wykończone mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku na osiedlu Południe, blisko lasu. Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowomiejska

Śródmieście,Włocławek

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal mieszkalny, o powierzchni 62m2 wraz z pomieszczeniem piwnicznym o dodatkowej pow. ok 30m2 (dwie części jedna część np. na pokój, siłownię, biuro druga część na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Włocławek

Zazamcze,Włocławek

229 000 zł24 m² 9 346,94 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie - jeszcze niezamieszkane! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrium Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta przy ul. Chopina oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni.