dowolna

Mieszkania w centrum Włocławek - Oferty sprzedaży i najmu

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

1 500 zł59,47 m² 25,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z 2004r blisko Parku Łokietka! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,70 m 2 , usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,10 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na ul. Św. Antoniego. W lokalu znajdują się : 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa nieruchomości prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Michelin. Wyjątkowa lokalizacja, nieruchomość z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł78 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****oferta W biurze DML-ms-3059 **** Oferuje do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Włocławka (jedynkie 5 min od Zielonego Rynku i Urzędu Miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego ul: celulozowa 31 winda Ładne, czyste, zadbane przestronne mieszkanie o wielkości 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie! Oferujemy do sprzedania mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 34 m 2 , na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku w okolicy ul. Królewieckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł78,30 m² 4 584,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78m2 , zlokalizowane w budynku z pełnym dostępem do mediów miejskich. Lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł84 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w bezczynszowej kamienicy na 1 piętrze, z dwoma balkonami -centrum! Oferujemy do sprzedaży udział w części kamienicy, którą stanowi mieszkanie o powierzchni ok. 84 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,60 m² 6 563,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę dwupokojowego mieszkania umiejscowionego na piątym piętrze w wysokim bloku. Budynek ustawiony prostopadle do Zbiegniewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania bezczynszowego o powierzchni użytkowej 112 m , usytuowanego na pograniczu Cenrum i Kazimierza Wielkiego. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 47,8m powierzchni całkowitej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku z roku 1997r.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł34 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje mieszkanie na wynajem zlokalizowane w centrum miasta. Eleganckie, mieszkanie o wielkości 64m2, to doskonała propozycja dla firm. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje gustowne mieszkanie na wynajem. Apartament znajduje się w samym Centrum miasta w nowym budownictwie na terenie zamkniętym. Apartament to 83m, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m 2 , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 122 m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł78,28 m² 4 598,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu mieszkanie o powierzchni 78m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem piękne i przytulne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 36 m kw, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 32m znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Komfortowa przestrzeń w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł67,70 m² 31,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W centrum - Idealne dla pracowników firm Zapraszamy do wynajęcia w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 67,70 m , zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 62m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 62m powierzchni całkowitej, 48m użytku. Nieruchomość znajduje się na drugim pietrze w Centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł82,20 m² 5 596,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,2 m z poddaszem użytkowym, położone na 3 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,85 mkw + użytkowana piwnica - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą , położone na parterze bloku 4-piętrowego, w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł52,60 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu apartament o powierzchni 46 m , który stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 676 zł96,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową propozycję na rynku pierwotnym we Włocławku przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 96,39 m zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł32,87 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z charakterem, które nie wymaga żadnych nakładów? Oferuję wyjątkowo zadbane, wysokie (3,2 m!) mieszkanie o powierzchni 32,87 m , położone w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstwia Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,30 m² 5 243,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,30 mkw + piwnica o powierzchni 5,00 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł96 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 95,70 mkw + przynależna piwnica 38,90 mkw, położone na 1. piętrze solidnej, stylowej kamienicy w samym Centrum Włocławka, przy Placu Wolności, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta W biurze DML-mw-3064 *** Oferuje do wynajmu bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na pograniczu Centrum i os. Kazimierza Wielkiego (ul. Leśna) Mieszkanie o pow. 61m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł38 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, przy ul.Świętego Antoniego 43, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł90 m² 9 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczny apartament w bloku wybudowanym z cegły w 1998 roku w samym sercu Włocławka, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł200 m² 4 925 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 185,6 m w pięknej stuletniej kamienicy przy ul. Kilińskiego we Włocławku. Do mieszkania przynależy murowany garaż, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje przy Bulwarach | 52 m | gotowe do zamieszkania Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 52,07 m , zlokalizowane w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł29,50 m² 6 779,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,5m2, znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 30m położone.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł89,50 m² 6 089,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne Mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu urocze przestrzenne mieszkanie o powierzchni 89,5.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,76 mkw, położone na 1. piętrze oficyny kamienicy, wybudowanej na początku XX wieku z cegły czerwonej, w Centrum Włocławka, przy ul.