dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Włocławek - Oferty sprzedaży i najmu

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszowa

Śródmieście,Włocławek

445 000 zł55 m² 8 074,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Do mieszkania przynależy piwnica. Po generalnym remoncie - Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Włocławek

144 000 zł28 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Śródmieście,Włocławek

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 mkw położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, w samym Centrum Włocławka, przy ulicy Świętego Antoniego, z dużym, zadaszonym balkonem (6,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Śródmieście,Włocławek

260 000 zł39 m² 6 735,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Oferuję stylowe, 2-pokojowe mieszkanie (38,6 m2), wykończone w wysokim standardzie. To świetne miejsce dla kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Zazamcze,Włocławek

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży dwupokojowego mieszkania sercu urokliwej i cichej części Zazamcza! Powierzchnia - 40 mkw. Salon z pięknym widokiem na las. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,70 mkw, położone na 7. piętrze bloku 11-piętrowego, w samym Centrum Osiedla Południe we Włocławku, idealne dla nabywcy w każdym wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Stylowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,8 mkw, położone na parterze zabytkowego segmentu mieszkalnego, wybudowanego w latach 20-tych XX wieku, z cegły, w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

290 000 zł55 m² 5 292,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Południe,Włocławek

360 000 zł61 m² 5 930,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży. Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, niskim bloku. To nieruchomość gotowa do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chemików

Zazamcze,Włocławek

119 000 zł28 m² 4 190,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,40 mkw + przynależna piwnica 3,17 mkw, pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 mkw , położone na parterze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem , z najbardziej poszukiwanym, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Chopina

Śródmieście,Włocławek

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 4,26 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł66 m² 5 175,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis oferty brb Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5 m, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Włocławek

225 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w samym sercu miasta, mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

245 000 zł36 m² 6 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,50 mkw + użytkowana piwnica, położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego , w Centrum Włocławka, przy ul. Traugutta, z balkonem, wyłożonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Michelin,Włocławek

329 000 zł61 m² 5 411,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne mieszkanie zlokalizowane przy Al. Jana Pawła na Michelinie. To wyjątkowa oferta, która łączy komfort, bezpieczeństwo oraz dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,90 mkw , położone na parterze bloku 4-piętrowego, na Os. Południe we Włocławku - pokój dzienny o powierzchni 15,86 mkw, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,64 mkw + użytkowana piwnica - z ułatwionym dostępem do kredytu - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z założoną księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Włocławek

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - Kawalerka 37 m | 1 piętro | osiedle Śródmieście | Loggia | Blok 2 piętrowy przy Parku Łokietka Biuro Nieruchomości Do Kwadratu prezentuje ofertę najmu - przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

245 000 zł37 m² 6 693,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,60 mkw, usytuowane na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Południe we Włocławku - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Śródmieście,Włocławek

205 000 zł55 m² 3 747,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni 54,7 m wraz z gruntem, położonego w samym centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Zazamcze,Włocławek

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,00 mkw , położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Zazamcze, przy ulicy Chemików we Włocławku, z balkonem, całkowicie, nowo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek

377 000 zł61 m² 6 150,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 61,3 m2, na 4 piętrze w niskim bloku z 1986 roku.Doskonała lokalizacja ,bo w samym centrum miasta.Układ mieszkania sprawia, że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Śródmieście,Włocławek

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli masz dość głośnych osiedli i bloków, gdzie sąsiad patrzy Ci prosto w okna, to miejsce Cię pozytywnie zaskoczy. Oferuję na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie (49 m ). To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarska

Śródmieście,Włocławek

1 300 zł56 m² 23,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,52 mkw, położone na 2 piętrze w pięknej, odnowionej kamienicy, położone w Centrum Włocławka, perfekcyjnie, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Śródmieście,Włocławek

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 35,90 mkw - pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 35,90 mkw, sypialnia 7,88 mkw, łazienka z wc 2,91 mkw, przedpokój ponad 4 mkw - położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zazamcze,Włocławek

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na jedenastym piętrze wieżowca na osiedlu Zazamcze. Dzięki wysokiej lokalizacji mieszkanie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

319 000 zł58 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Budynek położony na osiedlu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Włocławek

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, stylowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku w centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Południe,Włocławek

230 000 zł43 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,60 mkw , położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowegoprzy ul. Długiej, na Os. Południe we Włocławku, w ostatnich latach generalnie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Włocławek

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - 2 pokoje 32 m | Parking | osiedle Michelin | Przy Lesie | Teren zamknięty Biuro Nieruchomości Do Kwadratu prezentuje ofertę najmu - przytulne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż położone na osiedlu Kazimierza Wielkiego na 1 piętrze w bloku z windą. Na powierzchnię 48m2 składają się następujące pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,00 mkw + przynależna piwnica 3,79 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Zazamcze we Włocławku - pełna własność, z gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,60 mkw (wg pomiaru 48,92 mkw), położone na 2. piętrze budynku 2-piętrowego we Włocławku, na Os. Mielęcin, pełna własność, z księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Zazamcze,Włocławek

249 000 zł48 m² 5 144,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,4 mkw + przynależna piwnica 9,20 mkw, pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą, położone na drugim piętrze bloku 2-piętrowego, na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Południe,Włocławek

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę przytulnego mieszkania na wynajem, usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku z windą. Budynek położony na osiedlu Południe. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m - pełna własność z gruntem i księgą wieczystą, położone na czwartym piętrze bloku 4-piętrowego na Osiedlu Południe we Włocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Włocławek

399 000 zł60 m² 6 647,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Dzień dobry, mamy do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe w centrum Włocławka, znajdujące się w bloku trzy piętrowym, na 3 piętrze. Stan bardzo dobry. Powierzchnia użytkowa mieszkania 60,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz miejsca, w którym nie musisz zaczynać od skrobania ścian, szukania ekipy i stresu związanego z remontem, ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie (38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,50 mkw + przynależna piwnica 4,00 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij